Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Брехня.


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
2

На сьогодні держава має зобов'язань за невиконаними виконавчими листами на астрономічні суми... Хто буде відповідати?

Брехня.
Сьогодні почув вражаючу новину, яка для більшості пройшла повз вуха, а шкода, що українців більше цікавлять мовні казуси керівників держави.

За даними Держказначейства, станом на 1 червня "в повному обсязі забезпечено виконання платіжних доручень щодо погашення зобов'язань розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів".

Що ж це означає? А означає це те, що наша вкраїнська держава в особі Кабінету Міністрів України виконує всі свої зобов'язання, тобто бюджети всіх рівнів у нас виконуються, аж гай гуде.

Чому мене так вразила ця новина? Бо я достеменно знаю, що "ніхр...а" не виконується, що зобов'язань у нашої держави перед своїми громадянами ОГО-ГО!

На сьогодні саме держава є головним невиконавцем судових рішень, бо невиконаних виконавчих листів чорнобильців, матерів, ветеранів війни та дітей війни у нас десятки тисяч, а можливо і сотень тисяч, ніхто не підраховував, скільки їх було видано за останні кілька років.

Схема "кидання" проста. Коли людина виграє суд, вона отримує виконавчий лист і звертається у виконавчу службу, яка відкриває виконавче провадження і арештовує один спец рахунок, яких в місцевому "собезі" в казначействі відкрито кілька десятків, тому арештовують один рахунок, який відповідає, наприклад, за виплату ветеранам війни до 5 травня. Після цього виконавча служба повертає виконавчий лист громадянину у зв'язку з неможливістю виконання, – відсутність коштів в бюджеті. Все. Коло замкнено. Отака проста схема.

Питається, а чи повинні були при формуванні бюджету врахувати невиконані рішення судів за попередній рік та при затвердженні бюджету затвердити і відповідне збільшення? В нормальній країні – так, але в нашій країні бананового маразмадору так не роблять.

У нас простіше методом кругової поруки просто повернути виконавчий лист громадянину після кількох років ходіння по судах.

Хтось може дорікнути, що мовляв, винні попередники, Ялинкович тут до чого? Бюджет 2007 року та і по великому рахунку 2008 року за участю Тимошенко формувались Урядом двічі несудимого. Саме норми цих бюджетів визнавались двічі неконституційними, після використання практики зупинення норм законодавства та внесення змін в закони при прийнятті бюджету країни на рік. Саме з цих рішень Конституційного суду і почалась судова війна наших громадян з державою.

На сьогодні держава має зобов'язань за невиконаними виконавчими листами на астрономічні суми. По моєму невеликому місту ця сума складає більше мільйона гривень. В масштабах всієї країни можна тільки уявити суму боргу.

Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність за умисне невиконання судового рішення. Хто буде відповідати? Уряд Тимошенко? Уряд Януковича? Начальники Управлінь праці та соціального захисту населення на місцях? Чи може Міністерство фінансів? Або можливо Державне казначейство, яке розверещалось сьогодні на всю Україну про виконання всіх зобов'язань?...

Як казав Оскар Уайльд: брехня – це правда інших людей. Тому державне казначейство сьогодні не збрехало, воно сьогодні просто нахабно нахвалялось своєю правдою, яка є насправді нахабною брехнею.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua