Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Почалося.


11
Рейтинг
11


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
0

Диктатурі порядку – бути. Пацан сказав, пацан зробив. Команда "фас" дана всім, хто має право штрафувати та накладати фінансові санкції. Дана команда "потрясти" та витрусити помаранчеві області, де ці кляті українці не захотіли здійснити своє волевиявлення на користь двічі несудимого.

Почалося.
Непомаранчеві області можуть спати спокійно, бо в першу чергу зачистки чекають на тих, хто є другим сортом. Перший сорт піде трохи згодом, а спочатку "мстя" візьме за горло другий сорт. "Я вам сказал ять и ать вашу, выбивать по максимуму, или пойдёте у меня все на ремень", і всі пішли під ать і ять виконувати план заготівель, бо ж ощак пустий.

Більше не дивуйтесь, бо тепер вас можуть оштрафувати та накласти на вас... фінансові санкції, притягнути до відповідальності, якщо будете впиратись то і до кримінальної. Статтю ці хлопці та дівчата знайдуть, за це можете не переживати. Якщо раніше інспекція ДАБК (архітектурно-будівельного контролю) сиділа та жувала соплі та тільки інколи за спец заказами здійснювала "наїзд", то тепер інспектори будуть день та ніч перевіряти порушення законодавства, тобто наявність самовільного будівництва. А цього добра у нас в кожному обійсті, що греблю гати. Хто є законослухняним громадянином, той знає, чого вартує оформити всі документи на будівництво та ввести в експлуатацію побудоване. Я знаю кілька чоловік, які дійшли до самого кінця, тобто оформили землю та ввели в експлуатацію, як Закон пише. Всі інші плюнули, тільки дізнались, що воно таке. Бо наша бл...ца держава створила всі умови, щоб не оформити землю та майно. Не буду пояснювати всю процедуру, бо і так всі розуміють, що це марна справа. Приходиш, наприклад, до пожежника, щоб підписати документи, а воно тобі: "Ви хочете швидко? Чи бажаєте, щоб я вас поставив на чергу, бо мені ж потрібно виїхати на місце, все оглянути". Якщо швидко, то в конверті за таксою оплата на місці, якщо не швидко, то ця пожежна дупа виїде, а якщо вона виїде, то такого акта складе, що ви за все життя не виконаєте.

А що ж сталося, спитаєте ви? Інспекція почала масово перевіряти в кожній хаті наявність порушень та самовільного будівництва. І... в кожній хаті знаходить те, що їм треба. Поповнення бюджету. Диктатура порядку. Законно? Канешно, бо органи державної влади та їх посадові особи у нас діють виключно на підставі Конституції та законів Украни. Повірте, вас вимахають, але по закону.

Особливе питання – органи податкової інспекції. У кожного інспектора є план на день, скільки потрібно принести грошей на общак. Якщо плану не буде, то буде працювати інший інспектор, який буде перевиконувати цей план. Наприклад, до кризи план складав від 50 тис. грн... штрафів на день для одного інспектора. Тепер можете сміливо добавляти нуля до цієї суми.

Що ми маємо сьогодні? Сьогодні об'єкти торгівлі, громадського харчування масово закриваються, ті, хто не встиг, вже отримали по хто по 20 а хто і по 50 тисяч гривень штрафів.

Одного підприємця оштрафували на 50 тисяч гривень, а весь товар коштує 45 тис. грн... Він поклав ключі від магазину, і сказав, щоб забирав цей магазин нах... П'ять робочих місць та податки на всіх працівників держава втратила. Люди втратили засоби до існування, а держава отримала на папері віртуальних 50 тис. грн... таких випадків вже десятки. Все податкове законодавство, яке начебто визначає планові та позапланові перевірки, що про планові треба попереджати за 10 днів, що на позапланові потрібно рішення суду до одного місця, всім до одного місця. Зазначу, що суду також, бо спроби оскаржити рішення податкової наштовхуються на залізобетонну стіну. Суди також залежать від податкової, а якщо суди не будуть працювати як треба, то можуть не отримати фінансування на свої численні пільги. Бригада.

Для цікавості можете зазирнути в Кодекс адміністративного судочинства України, де визначено перелік органів державної влади, які можуть ваш штрафувати. Наша Верховна рада постійно вдосконалює цей механізм та вносить зміни до цього Кодексу. Наближає нас до європейських стандартів... але по рівню штрафів. Тут ці пузаті дони працюють, як треба. У мене склалось враження, що наша держава тільки проводить реформи у ДАЇ. Кожного дня тільки і чути, то те вигадали, то се ввели, аби поповнити общак, тобто бюджет.

Передбачаю, що скоро будуть переписувати дерева і кущі, курок -несучок та обкладати кожну податком, як це було за Союзу. Совок повертається.

Передбачаю, що державних субвенцій місцевим бюджетам на всілякі пільги та виплати на всіх не вистачить, а тому спочатку бюджетний розпис розпишуть на регіони, де люблять Президента, а все, що лишиться, в останню чергу всім іншим. Не дивуйтесь. Це – диктатура порядку.

Наостанок, хотів би вас просвітити з приводу того, а хто ж у нас контролюючі органи і скільки їх взагалі?

В Україні органів державного нагляду, на які поширюється дія Закону про контроль – 59; органів ліцензійного контролю – 48; всього – 98 органів та їх посадових осіб. Тому чекайте гостей. А що там з єдиним податком? Якщо повезе, то буде від 500 до 1000 гривень, а якщо послухають Бродського, то буде до 2000 грн. Багато моїх знайомих вже позакривалися та пішли в тінь. А це робота для податкової міліції. Але це вже друга історія.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua