Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кабмін "валить" місцеві бюджети.


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Як прогнозує та ж сама Рахункова палата, невиконання Державного бюджету України на кінець 2009 року складе близько 30-35 грн. Зараз Кабмін здійснює ручне керування економікою України через Міністерство фінансів України та державне казначейство України на рахунках якого акумулюються кошти всіх місцевих бюджетів України.

Кабмін ''валить'' місцеві бюджети.
Як повідомляє рахункова палата України пронози для України є досить невтішними, виконання державного бюджету України майже провалено. Ось лише кілька цифр, які можна знайти на сайті Рахункової плати:

Основні прогнозні макроекономічні показники за 9 місяців 2009 року у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року

1. Валовий внутрішній продукт реальний, у відс. до відповідного періоду попереднього року -23,8, фактично 82, 5.

2. Індекс споживчих цін, у відс. до грудня попереднього року -7,0, фактично 109. 1

3. Індекс цін виробників промислової продукції, у відс. до грудня попереднього року -23,4, фактично 110, 6

4 Фінансові результати від звичайної діяльності до оподаткування, млрд. грн. -107,1, фактично -3.1

5. Прибуток прибуткових підприємств, млрд. грн. -48,8, фактично 76, 3.

6. Збиток збиткових підприємств, млрд. грн. +58,4, фактично 79, 4.

7. Індекс реальної заробітної плати, у відс. до грудня попереднього року -18,7, фактично 89, 7.

8. Сальдо торговельного балансу, визначене за методологією платіжного балансу, млрд. дол. + 8.1, фактично, -1, 7.

Як прогнозує та ж сама Рахункова палата, невиконання Державного бюджету України на кінець 2009 року складе близько 30-35 грн. Зараз Кабмін здійснює ручне керування економікою України через Міністерство фінансів України та державне казначейство України на рахунках якого акумулюються кошти всіх місцевих бюджетів України. Враховуючи неможливість виконання державного бюджету України державне казначейство здійснює обслуговування місцевих бюджетів лише на захищені статті (зарплата бюджетникам), навіть якщо місцевий бюджет перевиконується, як в м. Ладижин Вінницької області. Здійснюється така схема дуже просто. Місцеве казначейство отримує суму коштів лише в розмірі, щоб забезпечити виплату зарплати на території відповідної ради. На всі інші статті кошти не виділяються, хоча це кошти не державного бюджету, а відповідного місцевого бюджету. Таким чином, забезпечується виконання державного бюджету України на зарплати бюджетникам та інші захищені статті державного бюджету України.

Висновок такий. Державний бюджет України виконаний не буде, і це відомо всім. Політика Кабміну та держказначейства України призведе до невиконання місцевих бюджетів України, навіть у випадку, коли місцеві бюджети мають профіцит. Відсутність кредиту МВФ Кабмін чомусь вирішив покрити за рахунок місцевих бюджетів. Чи може це вже в січні призвести до обвалу гривні та внутрішнього дефолту нашої держави, покаже час, але підстав для роздумів надто багато.

Перед підготовкою даного матеріалу облазив весь Інтернет, майже нічого не знайшов. Невже це питання не варто уваги громадськості?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua