Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вона

Вас-иль | 27.11.2009 09:49

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
2

Ми вону недооцінюємо. Поширена думка, що вона – агент Москви, особисто Путіна, з-за смішної кримінальної справи на кількасот мільйонів доларів.

Ми вону недооцінюємо. Поширена думка, що вона – агент Москви, особисто Путіна, з-за смішної кримінальної справи на кількасот мільйонів доларів. Смішна казочка для простаків. Не Путін використовує вону, а вона використовує Путіна. Газовий контракт – ширма, обгортка, для переконання українського суспільства в необхідності брати кредити і побільше. Так само як і прийнятий бюджет, який з маніакальною впертістю вона відмовлялась коригувати, незважаючи на його нереалістичність. Людина, яка начебто всерйоз бажає бути Президентом так не чинить.

В чому ж секрет такої поведінки? Не мільйони, а мільярди ЄСУ, особисто воної, знаходяться на Заході. Арешт цих рахунків – і вона почне відповідати власній декларації – бідна. Ось де гачок, порівняно з яким російські погрози судом смішні. Ланцюг подій – таємна зустріч з Соросом, нереалістичний бюджет, продиктований тим же Соросом, газові угоди, виконати які неможливо, шалений кредит МВФ (згадайте 90і, які списи ламались навколо смішних сум в районі півмільярда доларів). Зараз всі висловлюють питання – чим будемо розплачуватись? Заспокойтесь, шановні. За нас подумали. Мораторій на продажу землі тому і діє, що мати справу з мільйоном власників – справа невдячна. А так прокинемось прекрасного ранку, і взнаємо, що за указом Президента Воної, всі борги ощадбанку СССР. включно з боргами МВФ – повернуто. Повернув добрий дядько МВФ, чи Сорос, причому труба наша, шахти наші, мет і хімкомбінати наші. Лише дрібниця – земля вже не наша.

Чи може хто думає, що золотий мільярд буде мешкати в Сахарі, чи в тайзі?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua