Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
тарифи   здирництво   шахрайство   продажні суди
-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
4

Коментарі
  | 11.05.2008 23:00
Останні два слова логічніше поміняти місцями.
  | 11.05.2008 23:01
часом хочеться замовити за свої кошти й десь закріпити ближче до кордону з поляками великий плакат з написом: обережно! Країна придурків. Так знімуть...
Веддаарди   | 12.05.2008 00:11
Не акты подписывать, а работать надо! Не нравится ЖЭК – организовывается сообщество собственников квартир, дом выводится из-под ЖЭКа, все его функции выполняются через сообщество (даже паспортистка своя нанимается), ЖЭКу платить не надо! В Киеве так делается, сам видел.

Хотя это Киев, не Львов. В Киеве памятник Ленину стоит, улицы Дудаева нет, да и русский звучит значительно чаще, чем украинский... Но не то что светильники... даже лампочки не воруют!

Видать, не Украина! Ибо работаем, а не скулим "каким мы несчастные".

А почему два четвёртых пункта?
  | 12.05.2008 09:18
Веддаарди:
Не акты подписывать, а работать надо! Не нравится ЖЭК – организовывается сообщество собственников квартир, дом выводится из-под ЖЭКа, все его функции выполняются через сообщество (даже паспортистка своя нанимается), ЖЭКу платить не надо!
Працювати треба і виходити з під влади жеків – треба! Але це аж ніяк не повязано з мовним питанням, у нашому будинку, наприкалад, з появою русскоговорящих проблем побільшало, а культури поменшало.
  | 12.05.2008 10:02
Видать, не Украина! Ибо работаем, а не скулим "каким мы несчастные".
Ми,львів'яни, не стогнемо,а працюємо. Але те що для нас вигадує псевдодемократична влада терпіти неможливо. Наприклад- будинок 7-ми під'їздний якому 28 років. Мешканці самі (за свій кошт) -білять, чистять,встановлюють вікна, двері міняють, двері під'їздів також поміняли,теплові лічильники встановлюють – але ЖЕКу сплачують гроші, -думаєте ЖЕК надав звіт мешканцям про використані (зібрані з мешканців кошти) НІ- просто нахабно піднімає платежі і штучно заганяє невідомо куди.
Нам встановили -плату "ЗА ПРИЄДНАНЕ ТЕПЛОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ" – це при встановленому (за кошти мешканців) тепловому лічильнику.
  | 12.05.2008 10:15
Продовження.
Це все зроблено ВЛАДОЮ -яка прийшла під демократичними гаслами.
Робочі місця- тільки базар або великий супермаркет. Виробництва на нулю-тільки чиновники знають ДЕ. Наявність виробництва не прощупується.
Створено Сихівську райадміністрацію-для покращення контролю над доживаючими львів'янами! Лампочки самі купляємо ї самі вкручуємо – ЖЕК краде!!!
ЖЕКи як структури (загноєний -пендицит радянської влади) потрібно ліквідовувати.
Ліквідували заводи-розпродали територіїю – люди вижили і самоорганізувались.
От так і ЖЕКи (А також створені з них штучно ТзОВ) потрібно розігнати.
Наприклад є Сихівська адміністрація – не хай організовує-нехай відробляє Державні кошти.
  | 12.05.2008 10:44
Ми ДЕРЖАВА – це про людей!!!!
Влада яка (ракова пухлина) усунулась від виконання своїх обовязків- слуга народу.
Одже влада як пухлина -просто паразитує на українцях, створюючи неможливі умови для життя. "ЗА ТЕПЛОВЕ ПРИЄДНАННЯ "-чисто розрахункова величина для різних будинків, різних квартир є різною. В будинках з встановленим тепловим лічильником є простим ЗДИРНИЦТВОМ КОШТІВ! Прокуратура м. Львів мовчить-оправдовує – бо прокуратура знаходиться в центрі міста і в зимові місяці в прокуратурі таке тепло як в сауні. А ЗА ТЕПЛО ПЛАТИТИ ТРЕБА ---!ОДЖЕ МЕШКАНЦІ ПЛАТЯТЬ! А коли відмовляються – ЇХ ДО СУДУ! До СУДУ! Суд-теж хоче працювати в теплі!
Одже – мешканець вже підсудний!
  | 12.05.2008 10:54
МКП "Львівтеплоенерго" судиться з львів'янами за борги в рамках підготовки до наступного опалювального сезону.
За минулий опалювальний сезон львів'яни заборгували за тепло 11,7 млн. грн., з яких 8 млн. 654 тис. грн. міському комунальному підприємству "Львівтеплоенерго" та 3 млн. 11 тис. грн. – "Залізничтеплоенерго". Рівень проплати порівняно з попередніми роками зріс до 92,1 %.
Це мешканці заборували "ЗА ПРИЄДНАНЕ ТЕПЛОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ"- як розрахункової величини. А ЇХ СУДАМИ, СУДАМИ – САМИМИ ПРАВДИВИМИ СУДАМИ!!!
КРАЩЕ ВТІКАТИ -ХОЧ МОГОЛОМ,ХОЧ ПАВУКОМ- НІЖ ЖИТИ і ГОДУВАТИ ПАРАЗИТІВ.
Веддаарди   | 12.05.2008 12:12
С языком очень даже связано. Вы пытаетесь, но так и не можете найти тот путь, который легко понять русскоязычному. Не нравится регуляторная деятельность Нацсовета по телевидению – поставь себе спутниковую антенну; не нравятся распоряжения Госкомкино – поставь себе домашний кинотеатр. Не надо пытаться изменить властные и иже с ними структуры – надо собственными действиями строить свою жизнь, самому выходить из под власти неугодных структур, это и проще, и результативнее. А Вы опять: пусть райадминистрация организует... Ну... требуйте, что ещё сказать... это же так демократично: требовать, а не делать!

К слову, договора с Киевэнерго (минуя ЖЭК) – такие же типовые, легко заключаются.
  | 14.09.2008 13:47
Я работник ЖЭКа и знаю, что у ЖЭКов только обязанности, а прав нет.Это объект между двумя огнями с одной стороны – городские власти, а с другой – население. Каждый требует, а помочь никто не хочет. Деньги на капитальные ремонты из государственного бюджета и на финансовую поддержку далеко не всегда доходят до ЖЭКов. Нужно создавать общества совладельцев многоквартирных домов и распоряжаться своими деньгами самим жильцам. И ещё, если ЖЭК не имеет финансовой возможности на оказание некоторых услуг (ремонт подъездов, крыш, замену канализационных и водопроводных стояков общего пользования) приобретайте необходимые материалы за свой счёт и требуйте проведения взаимозачётов по квартплате.