Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Украина и ВТО   рапс   биотопливо   экономическая зависимость   ГМ-растения
-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
4

Коментарі
  | 11.03.2008 16:21
Памятаю коли в СОТ приймали Іспанію. Треба було їй добре відстоювати свої інтереси в галузі оливкового масла, оскільки Європі не дуже хотілося відсовувати свого давнішого союзника – Грецію. Все таки вони домовилися – Іспанія зменшила вирощування оливок на 40 %, а Греція близько 20%. Але це все компенсувалося за кошти Євросоюзу – Звільнену робочу силу перекинули в іншу ділянку виробництва – переробка с\г продукції. А з нашими клерками, що за хабарі вирішують все, це буде виглядати зовсім не по європейському. І от тут проблема...
  | 11.03.2008 17:30
Украина конечно же готова к этому. Другого не дано. Потому что альтернатива "подождать ещё немножко" что бы всё делали уже другие люди из следующего поколения – не пройдёт. Жить, работать и соревноваться за выживание, в прямом и переносном значении этого слова, нужно прямо сейчас.
  | 29.03.2008 07:12
ANONIM:
Украина конечно же готова к этому. Другого не дано. Потому что альтернатива "подождать ещё немножко" что бы всё делали уже другие люди из следующего поколения – не пройдёт. Жить, работать и соревноваться за выживание, в прямом и переносном значении этого слова, нужно прямо сейчас.
Экологически чистые продукты ценятся в три раза дороже, при затратах всего на 40% выше. Вступление в СОТ на их условиях не даст развиваться экологически чистым технологиям в Украине.
Подумайте о том ущербе который в тясячи раз превысит ущерб причиненный Чернобыльской катастрофой.
Выращивание ГМО на нашей территории это преступление перед Украинской нацией.
Elfgreen   | 1.04.2008 23:44
Що ця стаття робить в розділі гроші????? В розділ Політика! Чистої води псевдоаналітика, підтасування та пересмикування фактів, прогнозів, можливостей. Не гарно якось виходить. Мінус.
tobias   | 18.04.2008 10:43
Здається урядовці та 'бізнесмени-трейдери' досі жахаються думки, що нашим селянам треба буде платити за світовими цінами. Якщо буде продовжуватись викручування рук з зерном, то селяни будуть вирощувати рапс -сіяти щось треба щоб прогодувати родину.
Отож вирощування рапсу – позитивний процес, що підвищить повагу до праці селянина і покращіть добробут на селі. Думаєте чого тормозиться сертифікація виробництва біодизелю саме в Україні, і витрачаються гроші на перевезення?
  | 5.06.2008 09:02
Рома привет Это Таня Казеева.Поздравляю с днём рождения желаю крепкого здоровья и творческих успехов.Слушай напиши мне как ты на tkazeeva@yahoo.com я охотно отвечу.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua