Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
5

Коментарі
Werwоlf   | 14.01.2008 21:59
rombek:
А якшо теперішні уряди не перестануть гратись в гуманізм з народом і віддавати чужі борги, то в нас перспектив на західний рівень життя нема.
А на мою думку (не як пересічного громадянина, у якого є той вклад СРСР), зараз влада зробила правильно і матиме з цього не аби який зиск.
1. Закриє питання по знецінених вкладах – виплачена компесація обнульову рахунок.
2. Показує себе як влада що виконує обіцянки.
3. Вибиває у опозиції добрий шмат єлектрорату разом з лозунгом по повернення вкладів.
4. Сворює для себе підгрунтя для боротьби на виборах президента.
5. Інші зиски, не такі очовидні, але не менш корисні.
Олекса Косар   | 14.01.2008 22:53
Valeriy:
Украина расплачивается за чужие долги? Оригинально. А что есть у Украины своего, кроме того, что досталось от СССР? Новые заводы, шахты, ...Что? Разбазарила и продала – да. Пока что Украинское государство это паразит, проживающий имущество доставшееся от СССР. Под украинским государством я подразумеваю весь это гос аппарат, начиная с Президента. Чужие долги. Это ж надо, с больной головы на здоровую так переложить. Трогательная процедура, снимаю шляпу перед автором.
... А кажуть, що остатки грошей з українських відділень Ощадбанку було переведено в РФ. Чи брешуть?))
Олекса Косар   | 14.01.2008 23:08
Werwоlf:
[ зараз влада зробила правильно і матиме з цього не аби який зиск.
1. Закриє питання по знецінених вкладах – виплачена компесація обнульову рахунок.
2. Показує себе як влада що виконує обіцянки.
3. Вибиває у опозиції добрий шмат єлектрорату разом з лозунгом по повернення вкладів.
4. Сворює для себе підгрунтя для боротьби на виборах президента.
5. Інші зиски, не такі очовидні, але не менш корисні.
Важко не погодитися
Олекса Косар   | 14.01.2008 23:58
Олекса Косар:
Valeriy:
Украина расплачивается за чужие долги? Оригинально. А что есть у Украины своего, кроме того, что досталось от СССР?

В України – все своє.
Valeriy   | 15.01.2008 00:13
Олекса Косар:
Олекса Косар:
Valeriy:
Украина расплачивается за чужие долги? Оригинально. А что есть у Украины своего, кроме того, что досталось от СССР?

В України – все своє.
Неужто новый Днепрогэс построили? А Криворожский комбинат продали индусу, так как устарел и Украина построила новый супер гигант металлургической промышленности, оснащенный по последнему слову техники. Это ж надо, только полгода в стране не был и такой прогресс – все свое!
rombek   | 15.01.2008 09:30
А что есть у Украины своего, кроме того, что досталось от СССР?
Ви забуваєте (але швидше вдаєте) що все те що дісталось від СРСР Україні було створено українцями і за рахунок українців (народу україни).
Valeriy   | 15.01.2008 09:59
rombek:
А что есть у Украины своего, кроме того, что досталось от СССР?
Ви забуваєте (але швидше вдаєте) що все те що дісталось від СРСР Україні було створено українцями і за рахунок українців (народу україни).
Вот как раз именно это я и не забываю.
Олекса Косар   | 15.01.2008 13:11
Valeriy:

В України – все своє.
Неужто новый Днепрогэс построили? А Криворожский комбинат продали индусу, так как устарел и Украина построила новый супер гигант металлургической промышленности, оснащенный по последнему слову техники. Это ж надо, только полгода в стране не был и такой прогресс – все свое!
Якщо мислити саме так, то тоді й в Рф немає анічогісінько.
Valeriy   | 15.01.2008 18:16
Олекса Косар:
Якщо мислити саме так, то тоді й в Рф немає анічогісінько.
Вы ошибаетесь. Два ТУ 160, одна АПЛ и российский сегмент МКС. На подходе sakhalin energy. Не густо конечно, но и не ноль как у нас. Я имел ввиду конечно только гос. сектор.
Олекса Косар   | 15.01.2008 21:55
Valeriy:
Олекса Косар:
Якщо мислити саме так, то тоді й в Рф немає анічогісінько.
Вы ошибаетесь. Два ТУ 160, одна АПЛ и российский сегмент МКС. На подходе sakhalin energy. Не густо конечно, но и не ноль как у нас. Я имел ввиду конечно только гос. сектор.
ПРОРВЕМОСЯ. НЕ ПАДАЙТЕ ДУХОМ.