Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/economics/473414bca60fb/

"Капуста" подешевшала?!

Пайташ | 9.11.2007 10:05

Вчорашнє інтервю Азарова перед журналістами і його слова, що "капуста подешевшала, а цього ніхто не помітив" є константацією не подешевшання одного з овочів нашого столу, а умовним сигналом для своїх – скидайте долари, тобто "капусту" бо вона подешевіла. Тобто – гряде колосальна девальвація долара по відношенню до української гривні.

Ось так шановні журналісти і прості громадяни. Вам сам Азаров каже відкритим текстом – "капуста" подешевіла, а ви відразу на ринки – перевіряти з простими громадянами бесідувати. А порозмовлявши довідуєтеся, що капуста не основний продукт на українському столі.

А Азаров вам прямим текстом сказав – "найбільш використовуваний продукт". А який продукт найбільш використовуваний на Україні? Ну звичайно "капуста" – тобто долар. Але він вірно розрахував. Ви його інтервю по всій україні безоплатно. І його друзі і свої зрозуміли, а так прийшло б ся кожному звонити чи листа писати. Ви знаєте скільки б на це пішло затрат. А так за рахунок теле-радіо компаній і газет. І всі "свої" сповіщені. Так, що шановні – не купувати "капусту" треба, а негайно продавати. Бо завтра буде вже запізно. Ось я не переймаюся. В мене "капусти" не було і не має. Бо я українськими овочами користуюся. А "капуста" – заморський продукт.

PS.

І ще негайно читайте цю статтю і біжіть (та своїх друзів не забудьте попередити) продавати "капусту" бо ця стаття буде знята з сайту відразу після публікації. А я своїм друзям додатково цю статтю розішлю.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua