Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Пенчук   Луценко   спектакль і кукловоди Пенчука

Ну дуже живий труп

Пайташ | 3.11.2007 12:23

-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
14

Жорстока боротьба за майбутній Парламент, майбутній Уряд і свої нечесні прибутки.

"Кто предатель – Пенчук или Луценко?

Анатолій Герасимчук 3.11.2007 11:12

Почему такие как Луценко, шагающие по трупам таких как Пенчук, сегодня должны быть образцами морали?"


Взяте за автограф свідчить, що так комусь вже хочеться не допустити створення коаліції у Верховній Раді і створення нового Уряду, що не гребують ніким і нічим.

На "Свободі слова" каналу "Ай Сі Ті Ві" прийшлося побачити і почути цього борця за справедливість – пана Пенчука. Не знаю яке враження він справив на вас, дорогі читачі, а ось на мене він справив враження загнаної гончими псами хижої звірушки, що бачит свою скору загибель, але дуже агресивно огризається, ричить, пручається.

Ось дійсно, що такі як Пенчк – аморальні. Для них головне – гроші. А за гроші вони і рідну маму обмовлять і продадуть яничарам, як це вже було в козацькі часи.

Але винесене в заголовок слово "труп" аж ніяк не асоціюється з дійсністю. Цей пан далеко не труп, але замовники цього спектаклю можуть його таким зробити і... мабуть зроблять, як відпрацюють весь спектакль до кінця. Бо труп і є труп – нічого нікому не скаже про дійсний стан речей.

А ось чи аморальний Луценко? Поки що ще ніхто не довів його аморальність. Навіть слів своїх дотримується, що серед політиків – рідкість. А ось страх декого, що він знову буде в Уряді і не важливо ким – Міністром ВС, чи Віце- Премєром силових структур, чи Головою СБУ... Головне, що він комусь добре попортить життя і майбутнє. Багато кому прийдеться з України тікати. Ось і здійснюють провокації проти нього.

А моралі в Луценка слід було б повчитися багатьом.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua