Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
9

Коментарі
Пайташ   | 31.10.2007 11:55
Вороженьки! Чого немає мінусів? Ви так мене в лідери виведете, а я цього не хочу, бо натхнення пропаде. В мене натхнення тільки від змагання з вами. Бо в іншому вороги України мені не цікаві.
Александра   | 31.10.2007 12:21
Где врагов ищите? Зачем и почему считаете тех, кто поставил минус врагами своими?
А в отождествлении своих врагов с врагами Украины мне видится гордыня Ваша, Вами неосознанная.
Да и слишком часто на этом сайте встречается слово "враг". Может перестанем видеть в том, кто думает иначе – врага?
  | 31.10.2007 12:50
Ось Вам мінус, пане Пайташ. Іноді ви пишете розумні речі, другого разу таке... Бізнес і честь, то є речі нерозєднувані. Бізнес без честі то вже руський бізнес – профанація. Ознайомтеся с принципами протестантської моралі – кодексом честі бізнесмена.
Пайташ   | 31.10.2007 12:59
Александра:
Где врагов ищите? Зачем и почему считаете тех, кто поставил минус врагами своими?
А в отождествлении своих врагов с врагами Украины мне видится гордыня Ваша, Вами неосознанная.
Да и слишком часто на этом сайте встречается слово "враг". Может перестанем видеть в том, кто думает иначе – врага?
Я вже неоднократно писав. В мене немає ворогів. В мене є ті опоненти, що не розуміють мене в даний час. В час полеміки. А Україна має ворогів. Бо є ті, що, з різних причин, не хотять щоб була така незалежна держава з незалежним народом. А я люблю свою державу і тому ототожнюю її ворогів з своїми. І це не гординя. А реальне існування.
Пайташ   | 31.10.2007 13:04
Незарегистрированный пользователь:
Ось Вам мінус, пане Пайташ. Іноді ви пишете розумні речі, другого разу таке... Бізнес і честь, то є речі нерозєднувані. Бізнес без честі то вже руський бізнес – профанація. Ознайомтеся с принципами протестантської моралі – кодексом честі бізнесмена.
Та не діліть ви бізнес на руський не руський. Коли була Русь такого словаи як бізнес взагалі не існувало. Але я не дивуюся, якщо ви протестант. Бо протестантизм і виник тому щоб оправдати людині свої слабкості, відступ від Законів Божих. Нема в бізнесменів честі і совісті. Якщо б була, то у світі всі були б рівними, як заповідав нам Ісус Христос.
Пайташ   | 31.10.2007 13:06
Незарегистрированный пользователь:
Ось Вам мінус, пане Пайташ. Іноді ви пишете розумні речі, другого разу таке... Бізнес і честь, то є речі нерозєднувані. Бізнес без честі то вже руський бізнес – профанація. Ознайомтеся с принципами протестантської моралі – кодексом честі бізнесмена.
А мінус ваш не справжній, як не є християнською релігією протестантизм. Спочатку зареєструйтеся під ніком, а тоді і ставте мінуси.
Пайташ   | 31.10.2007 14:11
Накінець дочекався одного мінусика, одного і такого нещасненького.
Левко Свобода   | 31.10.2007 16:46
Накінець дочекався одного мінусика, одного і такого нещасненького.
Ви хворі...
Пайташ   | 31.10.2007 16:58
Левко Свобода:
Накінець дочекався одного мінусика, одного і такого нещасненького.
Ви хворі...
Якби ж то я один? Хвора вся Україна. А особливо її правителі, і хворі страшною хворобою що російською мовою зоветься – алчность.
А ось ще хворі зявилися, що можуть вмерти, якщо мені мінус не поставлять. Та я не проти. Хай живуть. Нехай ставлять. Я від цього не потоншаю.
Пайташ   | 2.11.2007 09:37
1 листопада 2007 року на телеканалі "Інтер" подивився документальний фільм про людей, що все мали і які відмовилися від всього цього. Ось там, на початку є історія про першого офіційного радянського міліонера, яки зрозумів, що честь і бізнес речі несумісні і вибравши перше – честь, пішов з світу бізнесу. Оселився з сімєю в сибірьській глушині і там живе з сімєю без електрики, радіо, телебачення, компютерів і не жалкує за цим іллюзорним світом. І веде своє натуральне господарство, займається полюванням і рибальством. А що ще людині потрібно для щастя, крім волі, любові близьких і відчуття, що ти є єдиним з природою?