Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тенденції: на Вінниччину зачастили іноземні посли з пропозиціями та інвестиціями


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
2

Не встиг з Вінниці відлетіти американський посол, як прибув німецький. Таку тенденцію фахівці пояснюють надзвичайно сприятливим інвестиційним кліматом в регіоні. Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Райнгард Шеферс завітав на Вінниччину, аби запропонувати нові спільні проекти.

Тенденції: на Вінниччину зачастили іноземні посли з пропозиціями та інвестиціями
Не встиг з Вінниці відлетіти американський посол, як прибув німецький. Таку тенденцію фахівці пояснюють надзвичайно сприятливим інвестиційним кліматом в регіоні. Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Райнгард Шеферс завітав на Вінниччину, аби запропонувати нові спільні проекти. Він відвідав ТОВ "Украфлора-Вінниця", центр оптової торгівлі "Метро Кеш енд Керрі", підприємство "Геосистема", СП "Лука", АТ "Барлінек" та ТОВ "Аграна Фрут Україна".

"Ми маємо позитивний досвід співпраці з Німеччиною. Зовнішньоторговельний оборот Вінниччини з цією державою у 2006 році склав 124,4 млн. дол. США. Експорт становив 40,4 млн. дол. США, а імпорт – 84 млн. дол. США., – зауважив голова Вінницької облдержадміністрації Олександр Домбровський. – І нині ми сподіваємося також на активізацію наших спільних інвестиційних проектів".

У свою чергу, Райнгард Шеферс висловив зацікавленість німецьких інвесторів щодо участі в реалізації проектів з логістики та високотехнологічного сільського господарства на території Вінницької області.

До слова, Федеративна Республіка Німеччина – лідер серед країн ЄС в зовнішньоекономічних зв'язках з Вінницькою областю. Великі німецькі інвестиції (107 млн. грн.) почали працювати на Вінниччині з відкриттям центру оптової торгівлі транснаціональної торговельної групи "Метро Кеш енд Керрі". В структурі експорту товарів домінуюче місце (понад 80%) займає текстильний одяг. Також Вінниччина постачає в Німеччину насіння і плоди олійних культур, продукти переробки овочів та плодів, алкогольні та безалкогольні напої. Німеччина ж у Вінницьку область переважно імпортує транспортні засоби – вони складають 77% загального обсягу ввезених товарів, тканини (вовну, бавовну) та нитки – на 8,4 млн. доларів США (10%). У 2007 році торговельні зв'язки між Вінницькою областю та Німеччиною значно розширились. За 5 місяців зовнішньоторговельний оборот зріс на 4, 5 млн. доларів порівняно з відповідним періодом минулого року.

Для довідки:

З початку інвестування інвесторами з Німеччини в економіку області вкладено майже 20,2 млн. дол., що становить 23,5 % від загального обсягу іноземних інвестицій, які надійшли в область. За обсягом інвестиційних вкладень Німеччина займає друге місце серед інших 38 країн-інвесторів світу, капітал яких працює в області. В економіку області вклали капітал 66 нерезидентів з Німеччини.

У 2006 році підприємства області співпрацювали з суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності 107 держав світу.

Зовнішня торгівля Вінницької області з зарубіжними країнами світу за 2006 рік склала 725 млн. дол. США і збільшилась відповідно до 2005 року на 13 млн. дол. США. Обсяг експорту сягнув 404 млн. дол. США, обсяг імпорту відповідно 321 млн. дол. США.

Баланс зовнішньої торгівлі товарами постійно залишається позитивним і складає 83 млн. дол. США.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua