Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Від "Газової принцеси" до "Брудної Юлі"

Від "Газової принцеси" до "Брудної Юлі"

museum-ukraine | 20.02.2019 22:22

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Юлін конвеєр" продовжує й далі справно функціонувати, штампуючи на погибель України все нових і нових політичних мерзотників. Один із них на днях на телеканалі "НАШ", не моргнувши банькатим оком, звинуватив мене у співпраці з миколаївським "губернатором" Савченком – начебто той заводить від мене, як від кандидата на пост Президента України

Від ''Газової принцеси'' до ''Брудної Юлі''
Українську політику справедливо називають брудною. Вона й не може бути чистою, доки в ній існуватиме нинішня так звана політична еліта. З так званою опозицією включно. Це злочинці, грабіжники народу і руйнівники української державності, їх політична діяльність апріорі не може не бути брудною.

Не можуть бути іншими й ті, кого старші покоління політиків-злодіїв підрощують собі на заміну. Згадайте всі "молоді обличчя" минулих років – всі виросли у професійних злодюг-політиканів.

Що прикметно, дуже багато (якщо не більшість) із них пройшли "Юліну школу", тобто попали до великої політики через партію Юлії Тимошенко.

І цей "Юлін конвеєр" продовжує й далі справно функціонувати, штампуючи на погибель України все нових і нових політичних мерзотників. Один із них на днях на телеканалі "НАШ", не моргнувши банькатим оком, звинуватив мене у співпраці з миколаївським "губернатором" Савченком – начебто той заводить від мене, як від кандидата на пост Президента України, людей до виборчих комісій.

Ну що тут скажеш... Яке його породило, таке воно і є... Сама Юлія Тимошенко завжди відрізнялася безмежною правовою безграмотністю – і її вилупки такі ж самі. Як кажуть у народі, тупі, але язикаті...

Для того, щоб хтось став членом ДВК або ОВК, за підписом кандидата в президенти або його довіреної особи має бути оформлено купу документів. Жодного папірця на оформлення членів ДВК й ОВК я та мої довірені особи не подавали і не збираємося подавати. Відповідно, їх просто не існує. Але це,як бачимо, не перешкоджає "антибатьківщинівцям" лити на мене бруд.

Важливо розуміти, для чого вони це роблять: виключно для обману виборців.

Тобто, для обману народу. В цьому – вся ЮліяТимошенко.

"Брудна Юля" – це саме точна її характеристика.

Прошу максимального поширення.

Arkadiy Kornatskyy


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua