Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
купол вру

Ідеальний теракт. Купол Верховної Ради

museum-ukraine | 11.03.2018 10:50

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Розкрили геніально спланований теракт! Судячи зі стилю, розроблений стратегами ГРУ МО РФ. І катастрофічними наслідками для України.

Збиралися завезти до Києва кілька важких мінометів, (і 4 міномети калібру 120мм, модифікованих у ДНР і 46 мін вже завезли!), дочекатися коли у Верховній Раді зберуться Президент, Уряд, депутати, дипломати, преса...


Ідеальний теракт. Купол Верховної Ради
Це той рідкісний випадок, коли можна похвалити СБУ. Попри їх тотальну "неуважність" до різноманітної ворожої агентури, сепарів, кришування бізнесу і УПЦ ФСБ... Та і про зрадників з центрального апарату теж не будемо. Лише позитив!

Розкрили геніально спланований теракт! Судячи зі стилю, розроблений стратегами ГРУ МО РФ. І катастрофічними наслідками для України.

Збиралися завезти до Києва кілька важких мінометів, (і 4 міномети калібру 120мм, модифікованих у ДНР і 46 мін вже завезли!), дочекатися коли у Верховній Раді зберуться Президент, Уряд, депутати, дипломати, преса... Одночасний залп по скляному куполу парламенту! Просто скло купола і люстра, всіх посічуть...

Якщо в зал залетить хоч одна міна за сотий калібр...

Хто був в АТО і бачив воронки і осколки – зрозуміють... Теоретично, терористи встигнуть зробити з десяток пострілів, щоб безпечно відійти до приїзду бравих арлов авакяна... І зникнуть. Погугліть про точність і далекобійність мінометів...

Україна одномоментно втрачає Президента, Уряд, Спікера, більшість депутатів ВРУ. Обезголовлена. Хаос. На що піде у тій ситуації Путін, можна лише здогадуватися. Мінімум – прорив до Криму. Хоча, можливий і найгірший варіант – широкомасштабний наступ і окупація всієї України... Тут вже сценарії блокбастерів Голівуду і приклад американського серіалу "Останній кандидат" (в Конгресі США вибух під час виступу президента...).

Я досить довго думав про перехоплення "конвою Рубана", читав як захоплені так і скептичні коментарі, розуміючи, що в пресу виклали мінімальну інформацію. Тихо почав опитувати друзів з АТО та інших досвідчених людей.

Ризикну дати власну версію.

Спираючись на чисельну агентуру, спецслужби Росії переправляють до Києва кілька потужних мінометів. У тому числі з керованими мінами КМ-8 "Грань". Поки що документально доведено поставку 4 мінометів і 46 мін. Інформація про "Грань" відсутня. Можливо її вже переправили, чи планували...

Міномет готується до бою за 2 хвилини. Обслуга – 5 чол. Калібр 120 мм. Скорострільність 12-15 пострілів/хв. Початкова швидкість міни 325 м/с. Прицільна дальність 480...7100 м. Максимальна дальність 9000 м (КМ-8).

Виконавців теракту, навідників, дуже зручно поселити просто на Печерську, замаскувавши під монахів Києво-Печерської Лаври, де і без того, практично відкрито, багато років діє резидентура ФСБ, як давно пише преса.

Міномети можна сховати на потужних катерах. У потрібний час катери пристануть до кількох островів на Дніпрі. Приціл, сигнал, залп. Хаос.

Або міномети розміщують у самосвалах з високими бортами. Скажімо, на Русанівських садах, Осокорках, Оболоні... Де вистачить фантазії...

Скорострільність 12-15 пострілів/хв. Перехопили 46 мін. Навіть уявляти, що станеться після тих залпів з урядовим кварталом, АП, не хочеться. Змете чисельних пішоходів, автівки, тролейбуси... Пожежі, кров, руїни...

За інформацією голови СБУ, затриманий організував вивезення з окупованої території великої партії вогнепальної зброї та інших засобів ураження.

У мікроавтобусі Мерседес "Спринтер" Рубан віз:

- 5 автоматів Калашникова АК-74;

- 3 автомати Калашникова АКС-74У;

- 1 автомат Калашникова АК-47;

- 2 ручних кулемети Калашникова;

- 2 пістолети Макарова калібру 9 мм без маркування, з магазинами, виробництва РФ;

- 4 пристрої для безшумної стрільби виробництва РФ;

- 46 одиниць 120мм мін із вкрученими підривачами М12, вишибними патронами та додатковими пороховими зарядами;

- 6 мін осколкової дії МОН-50 виробництва РФ;

- 6 мін калібру 62 мм з вкрученими реактивними двигунами до протитанкового гранатомета РПГ-7В та підривачами М6;

- 12 порохових вишибних зарядів до пострілів ручного протитанкового гранатомету РПГ-7;

- 2 протитанкових гранатомети РПГ-22;

- 6 пострілів до протитанкового гранатомету РПГ-7;

- 20 гранат Ф-1 і 20 запалів до них;

- 20 гранат РГД-5 і 20 запалів до них;

- 28 гранат для підствольного гранатомету ВОГ-25;

- предмет схожий на саморобну мінометну міну з діаметром 57 мм і вишибними патронами виробництва РФ;

- 62мм міномет;

- 320 патронів калібру 12,7;

- 1280 патронів калібру 9 мм;

- 700 патронів калібру 7,62;

- 4320 патронів калібру 5.45;

- 17 магазинів, споряджених 570 патронами калібру 5.45;

- 2 магазини, споряджених 60 патронами калібру 7.62;

За словами Грицака, Рубан вже не вперше вивозив подібний арсенал. Так, у листопаді 2017-го він організував перевезення з окупованої території вантаж зброї, в якому були задокументовані під час негласних слідчих (розшукових) дій:

- крупнокаліберний кулемет "Утьос" калібру 12.7мм, виробництва РФ;

- крупнокаліберна гвинтівка калібру 12.7мм, доопрацьованої в ДНР;

- 4 міномети калібру 120мм, модифікованих у ДНР;

- 260 патронів калібру 12,7мм;

- 2 ручні протитанкові гранатомети РПГ-7В;

- 6 пострілів ПГ-7Л до РПГ-7;

- 6 порохових зарядів до того ж гранатомету;

- 6 протипіхотних мін МОН-50;

- 20 гранат РГД-5, 20 запалів до них;

2Б11 – радянський буксирований міномет калібру 120 мм.

Міномет виконаний по класичній схемі уявного трикутника. Казенна частина впирається в спеціальну опорну плиту. Плита та двонога встановлюються в ґрунт.

Сучасна модифікація 2Б11 має можливість стрільби практично всіма типами мін калібру 120-мм, в тому числі керованими мінами КМ-8 "Грань", крім того час приведення міномету в бойовий стан знижено з 20 хвилин до 1,5...2 хвилин. Міномет 2Б11 може використовуватись у складі мінометного комплексу 2С12 "Сани" з використанням колісного ходу для буксування, а також встановлюватись на гусеничні шасі. Калібр: 120 мм. Маса 210 кг. Довжина дула 1740 мм. Обслуга 5 чол. Калібр 120 мм. Скорострільність 12-15 пострілів/хв. Початкова швидкість міни 325 м/с. Прицільна дальність 480...7100 м. Максимальна дальність 9000 м (КМ-8 "Грань"). Приціл МПМ-44М

Комплект керованого озброєння російського виробництва КМ-8 "Грань" для гладкоствольних та нарізних мінометів калібру 120 мм призначається для знищення / ураження одиночних і групових цілей або об'єктів неброньованого, броньованого виконання і фортифікаційними спорудами. Основний розробник – Тульське конструкторське бюро приладобудування.

Склад КМ-8 "Грань":

- Мінометний постріл – 120 мм керована міна;

- Змінний метальний заряд;

- Автоматизовані засоби управління вогнем "Малахіт", що складаються з пульта управління командира і лазерного далекоміра-цілевказівника з прицілом тепловізійного типу;

- засоби зв'язку.

Автоматизовані засоби забезпечують комплексу максимально можливу мобільність, застосування в умовах пересіченій місцевості – у вузьких проходах, з високих перепадів природних укриттів і зворотних схилів. З їх допомогою можливо ведення вогню по обраним цілям з декількох мінометних знарядь, які не створюватимуть проблем одна одній і працюватимуть по тільки заданим цілям. Застосовувати комплекс можна в будь-який час доби, і вдень, і вночі. Мінометні САУ можуть самостійно націлювати постріл за допомогою далекоміра 1Д22 лазерного типу, не користуючись для цього автоматизованими засобами "Малахіт".

Бойове застосування КМ-8 "Грань" – ведення вогню в будь-який час доби з ураженням заданих цілей першим пострілом без здійснення пристрілювальних пострілів по нерухомих і рухомих цілях. Ураження наступних цілей, розташованих в 300-т метровій зоні першого пострілу, здійснюється і за єдиним кутом стрільби без виставлення в пострілі різних установок стрільби. Мобільність КМ-8 обумовлена спеціалізованою системою автоматизації управління вогнем, яка забезпечує на будь-якій місцевості підсвічування виявлених об'єктів, топографічну прив'язку з орієнтуванням ОП і ВПП, автоматизацію розрахункових дій і установку отриманих даних для стрільби. При оцінці ефективності бойового застосування комплексу виявлено, що використовуючи малу кількість керованих мінометних пострілів 120 мм, можливо вразити задані цілі з великою ефективністю, тоді як звичайним мінометним і артилерійським озброєнням вести вогонь по цілях вже неефективно.

Основа комплексу КМ-8 "Грань" – осколково-фугасний мінометний постріл з головкою самонаведення 9Е430 лазерного типу.

Основні характеристики:

- Довжина мінометного пострілу – 1,2 метра;

- Вага 27 кілограм;

- Вага бойової частини – 11,2 кілограма;

- Вага вибухової речовини – 5,3 кілограма;

- Дальність ведення вогню хв./макс. – 1,5 / 9 кілометрів;

- Тип бойової частини – осколково-фугасна.

Голова СБУ В.Грицак повідомив, що серед іншого планувався розстріл центральної частини Києва. "Йшлось би про тисячі загиблих. Організатори цих терактів хотіли отримати хаос і багато крові. Війська мали повернутись з АТО у Київ, і подальші події би подавали як громадянську війну", – повідомив голова СБУ.

Він пообіцяв оприлюднити докази планування теракту, коли будуть оголошувати підозри та обирати запобіжні заходи наступним фігурантам.

А тепер порахуємо кількість потенційних виконавців теракту. Лише для 4 мінометів не менше 30 чоловік. Мінімум.

Якщо планувався штурм парламенту, КМУ, АП – дві-три тисячі бойовиків мінімум. І скільки вони протримаються без підмоги і боєприпасів? Кілька годин. То що, одночасно буде повітряний десант на Печерськ з Росії? Чи будуть захоплені аеропорти в Жулянах і Борисполі? Іншими словами, повноцінна війна з Росією. З усіма наслідками. Сумнівно, що Путін на таке піде. Хоча, чекати від того недопалка чогось нормального не можна...

Особисто я вірю в план мінометного обстрілу парламенту під час присутності там Президента і Уряду. Скляний дах. Реальна можливість поцілити у те коло, позбавивши український народ легітимної влади. І всі виконавці будуть з паспортами України, не сумнівайтеся! Претензії виставляти буде нікому. Росія тут ні до чого, як завжди. Іхтамнет.

Може знести той купол і залити бетоном?

Віктор Тригуб, редактор журналу "Нова Січ"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua