Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Справа Лозінського мала фантастичну фабулу злочину


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Сьогодні в Апеляційному суді Київської області відбудеться чергове судове засідання щодо умовно-дострокового звільнення екс-нардепа Віктора Лозінського. Минуле засідання постановило викликати двох свідків.

Сьогодні в Апеляційному суді Київської області відбудеться чергове судове засідання щодо умовно-дострокового звільнення екс-нардепа Віктора Лозінського. Минуле засідання постановило викликати двох свідків.

Напередодні журналіст-розслідувач Рудич побував у Голованівську і опитав на місці події учасників пригоди 16 червня 2009 року – міліціонерів Голованівського райвідділку міліції Андрєєва, Шеремета, Штуку, Рудого, які прибули того вечора на виклик Лозінського.

https://www.youtube.com/watch?v=PqIEpaPKEJk

Колишні міліціонери розповіли, що Олійник стріляв у них з пістолета, та вони змогли його затримати, а лікар Стоянов, який транспортував живого, пораненого в ногу Олійника до Голованівської лікарні розповів, що той помер після введення йому знеболювальних препаратів, бо не попередив, що був, виявляється, під впливом важких наркотиків.

Побачивши невідповідність між інформацією голованівських екс-міліціонерів і лікаря та версією звинувачення, журналіст звернувся до незалежного експерта Аркадія Гарди, який зазначив:

https://www.youtube.com/watch?v=nTLZuj2c310

(19 хв. 05 с.)

"Якщо говорити про версію звинувачення, то вона фантастична. Уявіть собі, дії учасників прописані так, ніби вони перебували у якомусь зміненому стані. При чому, всі. Лозінський у присутності прокурора району і начальника міліції полював на людину спеціально, з мотивів власної пихи і зверхнього ставлення до громадян. Після того, як він її вполював, ніби спеціально, щоб сісти за грати, почав надавати медичну допомогу (викликав швидку і дав води напитися Олійнику), щоб він залишився живим. Ну це ж абсолютно нереально.

Виходить, що прокурор та й суди підтримали думку про те, що дії учасників позбавлені будь-якого сенсу, зокрема, інстинкту самозбереження. Навіть для пересічної людини, необов'язково юриста, має закладатися відразу питання. А чи не є це вигадкою, при чому, абсолютно зухвалою вигадкою про реальні обставини події?".

http://poslezavtra.com.ua/news/73352


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua