Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як ув"язнити людину: тандем прокурори-журналісти


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Навіть після зміни політичного режиму до ряду справ правоохоронні органи підходять тенденційно і упереджено.

Як ув''язнити людину: тандем прокурори-журналісти
Навіть після зміни політичного режиму до ряду справ правоохоронні органи підходять тенденційно і упереджено.

Про це заявили учасники прес-конференції, що намагалися виявити, чому органи слідства не збираються переглянути вирок екс-нардепу Віктору Лозінському, хоча Дніпровський суд м. Києва на прохання потерпілої – матері убитого ніби Лозінським Валерія Олійника – просив скасувати вирок від 2010 року.

"Ніхто не збирається робити з екс-нардепа праведника, але роль ЗМІ в подіях 2009 року та нинішньому підході до перегляду справи Лозінського є деструктивною. Після загибелі Олійника преса почала писати, що він неодноразово до цього викрадав і катував людей. Я цього місяця особисто їздив на Голованівщину і спілкувався з мешканцями району. Жоден не сказав, що боїться повернення Лозінського, всі спростували заяви прес и від 2009 р. про жорстоке поводження екс-нардепа з людьми", – заявив журналіст-розслідувач, інформкоординатор офіцерської ініціативи "ЧИСТІ ПОГОНИ" Ігор Рудич.

Відео – відтворення подій 16 червня 2009 року: https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=u8L0yrJNedE

"Подивимось знову на матеріали справи: навіть у 2009 році слідство констатувало, що у Олійника був при собі ніж і два пістолети. Так само констатували порізи ножем, які завдав Олійник Лозінському. А саме головне – Олійника було поранено в стегно, а в жодних юридичних практиках таке поранення не кваліфікується як таке, що несе загрозу життю. Але тодішнє слідство чомусь констатувало, що саме Олійник, а не Лозінський вдавалися до самооборони, хоча Лозінський не був озброєним. Постріл було здійснено з рушниці єгерем Перепелицею, який засвідчив це під час попереднього слідства. Але під тиском Перепелиця був змушений змінити свої покази, хоча буквально нещодавно він знов підтвердив, що здійснив постріл вбік Олійника. Олійник помер не від втрати крові, ніяке сафарі на нього не влаштовували. Він помер від передозування сильнодіючих препаратів. А результати наркологічної експертизи якраз слідству надані і не були, хоч це є порушенням!", – заявляють юристи, що були присутніми на прес-конференції.

На питання, чому зараз справу Лозінського не хочуть переглянути з позиції об'єктивності, учасники прес-конференції вважають, що це невигідно тим прокурорам і суддям, які винесли вирок Лоізнському і які у випадку перегляду справи можуть понести правову відповідальність. Не дарма до керівництва Бориспільської колонії протягом 2015 року приходили прокурори і просили "скасувати" всі заохочення ув'язненому Лозінському, на підставі яких той мав дочасно вийти на волю.

Учасник прес-конференції дійшли висновку, що справа екс-нардепа є суто політичною, за яку вхопилися тодішній президент Ющенко і кандидат в президенти Янукович, з якими член фракції БЮТ Лозінських перебував у недружніх стосунках.

Останнє інтерв'ю з ув'язненим Лозінським за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=PE_iYjrHPb4


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua