Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
Tomodachi   | 11.08.2014 12:11
Людей образили, і у них проснулася гідність. І готовність боротися за неї, незважаючи ні на що.
Відгук на статтю УП про політику Нацбанку:
Ameli_ _ 11.08.2014 11:20
IP: 46.165.220.--Зжальтеся, Гонтарєва! Ми з усіх сил виплачуємо іпотеку в гривнях, прив'язану до курсу долара. І не кажіть, що ми самі винні, що взяли такий варіант. Ми не мали ніяких пільг, чесно працюємо з білою зарплатою, змушені підробляти де тільки можна. Ми хочемо чесно виплачувати. Зарплата в гривнях. Коли у вас з'явиться совість? Коли люди підуть на самогубства, не приведи Господь?
Це волає ця виборена майданом гідність?
Ігор Бурдяк   | 11.08.2014 12:53
Tomodachi:
Богословська: сегодня самое время собрать лучших специалистов для серьезного мозгового штурма, чтобы, наконец, действия Нацбанка стали частью активной политики по развитию реального производства в Украине. Кабмин и Нацбанк должны осознать: только реальный сектор экономики, только производство добавленной стоимости в собственной стране способны наполнить деньгами семейные бюджеты и государственную казну!

З Богословською можна погодитися. І якщо нац. Банк помиляється, то має змінити стратегію. Так гідно.
Tomodachi   | 11.08.2014 14:42
Все, що вміють ваші борці за "гідність", то це першим ділом запустити руку в кишеню народові по сам лікоть! Колись за одну ніч обвалили курс в 1, 6 разів з 5 до 8 гривень і тодді Богословська теж була права, розкриваючи валютні махінації кАманди бАгіні..."Злочинний режим" стабілізував і роками тримав курс аж до нудоти стабільним – 7,99 за що був нещадно критикованим апазіціонєрами. Люди почали забувати що таке валютні спекуляції, повірили в національну валютуза, але їх знову спокусили "європейськими" зарплатами і пенсіями і лоханули напочаток знову в 1,6 рази!Мало того, спраглим гідності ще й зробили кровопускання, аби знали, що тільки-но відкриють писок і їх запишуть у котру з оргвисновками!
Tomodachi   | 11.08.2014 14:55
запишуть у "контру" і поставлять к стєнкє, в назіданіє іншим репетувальникам за гідність. Тепер, після майдану є лише одна форма звертання до влади – "Зжальтеся, Гонтарєва!"
Це "злочинному режимові" можна було скандувати банду гець. малювати цятки на лобі, робити факельні ходи і не давати проходу чи проїзду і ганьбити і лаяти на кожному кроці, віче чи шоу! Зараз ізгналі всіх і запанував постреволюційний пошук відьм, який під осінь розгуляється так, що Європа ще гірко пожаліє, що спокусила тих малих і сірих...
Але така видно наша парадигма.
Tomodachi   | 11.08.2014 15:03
Ігор Бурдяк:
Tomodachi:
Богословська: Кабмин и Нацбанк должны осознать: только реальный сектор экономики, только производство добавленной стоимости в собственной стране способны наполнить деньгами семейные бюджеты и государственную казну!

З Богословською можна погодитися. І якщо нац. Банк помиляється, то має змінити стратегію. Так гідно.
Ви можете погодитися, хоч з дідьком лисим, але згадувати зараз про реальний стан нашої економіки і говорити про "наполнение" бюджета і курс є...навіть не доберу відповідного слова! Якби не вливання МВФ та Євробанку ви би бачили реальний курс гривні! Війна все не спише, "єврореформаторе"!
Tomodachi   | 11.08.2014 15:15
lara zabara _ 11.08.2014 13:55
IP: 95.215.36.--мадам Гонтарева!Руки не жгли почти 3 млн грв,заработанные вами в прошлом году за отобранное имущество,ьизнес и ценные бумаги у заемщиков???не страшно?не боитесь чужих слез??а сынуля винные ванны с двумя прошман...ками принимает за 600 евро в то время,когда дети простых украинцев ежедневер гибнут на войне...кстати,почему ваш сын не принимает участие в АТО?и вообще непонятно,почему вы на этом посту??за это стояли люди на МАйдане???

Видно акуратза єто! Але це вже НАШ РЕЖИМ! ВИ ЦЬОГО ВАРТІ! А тепер шануйтеся!
Ігор Бурдяк   | 11.08.2014 16:11
Tomodachi:
така видно наша парадигма.
А наша інша.
Никита   | 11.08.2014 17:43
+
А на питання Що дала Україні Єврореволюція? я б відповів, що поки що вона дала тільки шанси. Тобто НМД описуючи результати Майдану, не можна (у більшості випадків) користуватися дієсловом в минулому часі (відбулися... сформувалася... Налагодилися... тощо). Все ще тільки починається (с). Отже, Майдан дав шанси:
- шанс рухатись геть від Москви (=укріплювати незалежність)
- шанс рухатись в напрямку правової демократичної європейської держави

Чи скористаємось – ще невідомо. По-перше, надто багато в нассовків, ватників і зрадників; по-друге – далеко не все залежить від наших дій...
Ігор Бурдяк   | 11.08.2014 18:46
Никита:
Матеріальне – не вічне. Кажуть, що у світі немає нічого більш постійного, ніж тимчасові ситуації.
У програмі Хамасу відверто записано, що його мета – знищити державу Ізраїль. У таких умовах держава живе постійно.
Кравчук казав, що Єльцин підписував Біловежські Угоди з певністю, що з часом все "устаканиться", і СНГ знову стане державним утворенням. Путін відкинув фіговий листок визнання суверенітету України, коли побачив, що Росія реально втрачає Україну. Та навіть членство в НАТО не дає абсолютної гарантії безпеки. Можливо, така ситуація напруженості буде тривати достатньо довго. Минатимуть покоління. То що, не жити, а лише готуватися до життя?
Никита   | 11.08.2014 19:41
Ігор Бурдяк:
Та що покоління... давайте, хоча б кілька наступних днів мине...
Ігор Бурдяк   | 11.08.2014 21:33
Никита:
Ігор Бурдяк:
Та що покоління... давайте, хоча б кілька наступних днів мине...
Усе буде добре.
Мудреці кажуть: за вашою вірою й дасться вам!
Никита   | 11.08.2014 21:53
Ігор Бурдяк:
Знаєте, по фр. ТБ йде соціальна реклама, і зокрема час від часу лунають такі слова: tout va bien (все добре)

А в нас (зокрема на 1+1) можна почути саме так, як Ви написали: все буде добре. Причому завжди так було, ще до війни. Так воно лягає на українську мову.

От відчуйте різницю. Як казали в СРСР: "два міра – два детства".
Ігор Бурдяк   | 11.08.2014 22:41
Никита:
Це ще від Івана Франка:

Голос духа чути скрізь:
По курних хатах мужицьких,
По верстатах ремісницьких,
По місцях недолі й сліз.
І де тільки він роздасться,
Щезнуть сльози, сум, нещастя.
Сила родиться й завзяття -
Не ридать, а добувати
Хоч синам, як не собі,
Кращу долю в боротьбі.
Tomodachi   | 12.08.2014 01:38
Никита: поки що вона дала тільки шанси.
Дала шанси втратити Крим, зруйнувати економіку Донбасу, замість різномаїття посіяла люту ворожнечу між частинами Україну ще й залила все кровю?
Знаєте, я не раз здумувався над вашими закликами, що слід підтримувати зараз зі всіх сил цю нашу нещасну Державність, бо що буде. якщо...Але дебула ця ваша державницька позиція у всі роки, коли біля керма були папєрєдніки? Я вже колись наводив цитату з торонтонської газети, коли одна пані написала буквально таке, що тіпа, як добре, що мій тато не дочекав побачити такої України. біля керма якої стоять регіонали...А тепер ви очікуєте прозріння від східняків? Можете розраховувати на страх терору!
Никита   | 12.08.2014 07:04
Tomodachi:
одна пані написала буквально таке, що тіпа, як добре, що мій тато не дочекав побачити такої України. біля керма якої стоять регіонали...
Так, пам'ятаю дуже добре. Ви наводили трошки іншу цитату, ніби пані написала: "хай згине Україна взагалі, якщо не є такою, як я собі намріяла".
А як думаєте, чи сьогодні Ваша позиція відрізняється від позиції тієї пані?