Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Матеріал для тих, хто хотів би зрозуміти Кр-ка

Никита | 6.07.2014 11:12

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

"Мій внутрішній ватник, або Подорож туди, звідти, і знову туди" Олександр Демченко, для УП _ П'ятниця, 04 липня 2014
Правда, тут йдеться про позицію неосвічених людей, а наш ніби ж освічений. Але НМД сутність психологічної позиції та сама


Матеріал для тих, хто хотів би зрозуміти Кр-ка
Виписки зі статті на УП:

"Можете уявити, що б ви відчули, якби у 2006 році – хай в результаті зради депутатів "Батьківщини" – в.о. президента став би Медведчук, прем'єром – Царьов, найімовірнішим претендентом на президентство – Ахметов, а Ющенко та Тимошенко утекли би до Польщі.

Так, після емоційних гойдалок останніх місяців важко згадувати себе тодішніх. Але спробуйте уявити. Це те, що відчув Донбас наприкінці лютого 2014 року.

Мало того, що президент, за якого ви голосували, виявився боягузом, ще й депутати з партії, яку ви обрали, взяли участь у перевороті.

Рядові учасники перевороту починають ходити по містах зі зброєю. З автоматами вони вриваються до держустанов, депутати-заколотники б'ють когось із телебачення. Україна перетворюється на Сомалі.

Скажіть, що ви б не боялися, якби законна і обрана вами влада була би скинута, а озброєні загони радикалів з числа ваших політичних опонентів руйнували б залишки державних структур, – хай би як вони не запевняли вас у своїй миролюбності.

До нас звертається мер Львова, ще хтось записує відеозвернення. Обіцяють російську мову, разом будувати нову країну. Але вони говорять так, наче звертаються до дітей, наче розмовляють із недоумками.

В країні – повне беззаконня та безвладдя, у кріслі президента замість вашого законного вибранця тепер сидить сірий кардинал однієї із партій ваших супротивників. Прем'єр – один з їхніх спритних хлопців, в парламенті – заколотники та зрадники з вашої партії. Нас не спитали, наш голос не чують.

Країна йде до повної катастрофи.

Крим збирається втекти від цього безладу. Жахливо, що країна розпадається, але ви розумієте кримчан.

Злітає вгору курс долара. Ви були праві: усе руйнується на очах, цей переворот зруйнував країну.

Важливий момент: ви голосували за свого президента у тому числі й через те, що він обіцяв стабільність. Ви були праві: його скинули, і прийшов безлад – саме те, чого ви боялися."

"Невизнання влади – це сильна штука. Згадаймо, навіть під час Майдану більшість киян чи західняків вважали Януковича владою. Ненавиділи, але усе ж таки думали про нього, як про президента.

Обурення зміщенням обраної ними влади – цілком природня реакція. Не менш природнім є страх, коли ніким не контрольовані радикальні політичні опоненти ходять зі зброєю.

Але пропаганда за три місяці Майдану роздула ці емоції до велетенських розмірів. Захоплені власними змінами, ми не помітили, що ця зима змінила не тільки нас.

Тому зміна влади виглядала справжньою катастрофою для найвідданіших прихильників Януковича. Втеча Януковича та "зрада" регіоналів залишила Донбас без хоча б такого політичного представництва на піку його емоцій.

Це – розгадка для відомої загадки, звідки цей несамовитий страх у донбасців.

Додайте до цього те, що обурені – це, в основному, люди без вищої освіти, без досвіду політичної діяльності, а бодай трохи відповідальних ЗМІ на тому боці немає.

За умови достатньої політичної культури це обурення каналізувалося б у процес відновлення політичного представництва Донбасу.

Це – розгадка для відомої загадки, чому донбасці обурюються тим, що "їх не спитали", що "їх голос не чують", але не можуть висловити своїх вимог.

Але росіяни та регіонали зробили донбасцям найзлішу послугу з усіх можливих. Вони каналізували обурення у сепаратизм та військовий конфлікт. Створення озброєних підрозділів для них було легітимізоване наявністю таких у політичних опонентів. Для захисту від них потрібна й наша самооборона. Вони боялися, що ці загони нападуть на них – і вони дійсно напали. Навіть гірше: до цього нападу залучили армію, військову техніку.

Це – розгадка відомої загадки, чому донбасці вважають, що це не російські диверсанти першими напали на Україну, а українські силовики першими атакували мирні міста Донбасу."

"Ми раділи, що загроза того, що ця війна перекинеться ще й на Одесу, зменшилася.

Вони у одеських подіях побачили безкарне вбивство активістів з їхньої сторони політичного конфлікту. Хоч більшість з них і не підтримує сепаратизм, ці активісти для них – їхня, антимайданівська сторона конфлікту.

У нашій радості вони побачили зловтіху з приводу того, що вбивають таких, як вони – чи то за політичними поглядами, чи то просто за те, що вони – східняки, "совкове бидло". Одеса, до речі, стала одним із поворотних пунктів у свідомості дончан.

З'явилося дві альтернативні картини цієї війни.

Наша: Росія напала на Україну, захопила Крим, закинула диверсантів на Донбас, українські силовики дають їм відсіч, а через те що міліція виявляється неспроможною виконувати свої функції, доводиться долучатися й добровольцям.

Їхня: У країні відбувся переворот, наступив хаос, радикали з їхнього боку озброїлися, заради захисту почали озброюватися і наші, і не дарма: на нас дійсно напали, і навіть не тільки радикали, але й армія з важкою технікою."

*******************************************************************

Там ще багато інших буквів.

Додам від себе про ЗОЛОТИЙ БАТОН

При чому тут він?

А ось при чому: батон-то виявився НЕ ЗОЛОТИМ!

Чи там не ЗОВСІМ золотим, я не внікав (чи золото нижчої проби, чи дуте золото, чи просто позолота) – для мене це неважливо, але для Кр-ка!...

Для нього важливо те, що той батон виявився НЕ ТАКИМ, як про нього писали українські ЗМІ.

Отже – українські ЗМІ БРЕХАЛИ ПРО БАТОН!!!!

Отже – українські ЗМІ і решту брешуть про любимого ПРЕЗИДЕНТА!!!

Ну і т.д.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua