Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чи буде гаряча російсько-українська війна?

Ігор Бурдяк | 30.04.2014 14:31

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

"И хочется, и колется, и мамка не велит",
або ж "коли і можна, і нема як"


Чи буде гаряча російсько-українська війна?
"...американская разведка перехватила и записала разговоры российских агентов на Украине с их московским начальством, и в Вашингтоне точно знают, кто отдает приказы людям, сеющим хаос на юго-востоке Украины. "Не случайно одни и те же люди, которых видели в Крыму и в Грузии, теперь появились на Украине", – отметил госсекретарь США...Вместе с тем госсекретарь США полагает, что американские санкции уже вызвали раскол в "ближнем кругу" Путина, и Россия вряд ли решится на полномасштабное военное вторжение на Украину, так как знает, что за этим последуют массированные экономические санкции против энергетического, банковского и других секторов российской экономики. Керри объявил, что Вашингтон может ввести санкции "скальпелем, а не топором", – так, чтобы они нанесли минимальный ущерб партнерам США, будучи при этом максимально болезненными для России"Джерело

Підслухав розмову двох російських політиків. Вони вважають, що в російській "глибинці", незважаючи на скажену державну антиукраїнську пропаганду є люди не просто з нормальним, а й з "геройським" станом, мислячі і талановиті...подібні до тих, котрі в 1863 році під лозунгом "За нашу і вашу свободу" відмовлялися воювати проти поляків.

Звичайний сільський вчитель, в Орловській губернії викладає іноземні мови (народник). Поет.Олександр Бившев, 42 роки.

"Перевтілився" – посипались пропозиції "повісити-четвертувати-розстріляти".

Він старався зрозуміти, що відчували вояки УПА, коли на їхню землю вступило НКВД, і що сьогодні мають відчувати українці на межі цього вторгнення?

Росія не безнадійна країна, а відчай – смертний гріх. "Є ще порох в порохівницях!". Не було таких прецедентів, щоб подібні вірші писали в Англії під час англо-бурської війни:

.

Ох, не зря раскричались вороны!

Знать, предчувствуют падаль они.

Покидаем опять свои схроны. -

Наступают горячие дни.

.

Ждёт нас скоро кровавая жатва.

Будь что будет, и Бог нам судья!

Свята наша единая клятва:

Бить проклятых, себя не щадя.

.

Мы – солдаты Степана Бандеры.

Что фашисты нам, что москали...

Ничего нет сильней нашей веры

И любимей родимой земли.

.

Мы идём на врагов, смерти в жерло.

Пусть погибнем за рiдну свою.

Україна, вона ще не вмерла.

I до зустрiчi, друзi, в раю!

.

Він, 100%-й росіянин "вліз в шкіру українського патріота" походив у ній...вірш народився в часи шаленої антибандерівської пропаганди, коли рядовим обивателям кажуть, що нічого страшнішого і жахливішого від українських фашистів на світі немає...в час, коли ідеї української державності і суверенітету подаються як абсолютно антиросійські і русофобські.

Мабуть, є такі російські солдати і офіцери, які відмовляться стріляти в українців.

В Буковський: "російська армія не зможе воювати в Україні так, як вона могла б воювати з іншим ворогом, тому що приблизно 20% у ній етнічних українців, для яких ідея державної української незалежності не чужа".

І війна буде дуже важкою, якщо вона почнеться...для Путіна і його оточення, із тих, хто може бути причетним до воєнних злочинів...у Гітлера була відмовка на всі випадки життя: німець – "Übermensch", німці – нація панів. Інші належать до неповноцінних рас. А тут маємо щось зовсім інше: українці і росіяни – слов'яни. Причина війни? В Чечні було інакше, там – незрозумілі росіянам "чурки"
.

Олександра Бившева запросили у партію і запропонували очолити Орловську організацію (Болезнь Кымнаш).

Отже, чи буде війна? НМД, це більше залежить від Росії, ніж від США.

І побажаємо "Правому вибору" перемоги на виборах!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua