Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Навіщо Януковичу фальшивий Майдан?

Ігор Бурдяк | 15.12.2013 08:29

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
4

Мабуть, для легітимізації вояжу до Москви і підписання там якихось документів.
Чи мають право громадяни України дозволити йому це?


Навіщо Януковичу фальшивий Майдан?
В п"ятницю на "круглому столі" Янукович заявив, що ті, хто його "завів у блуд" щодо доцільності на нинішньому етапі інтегрувати Україну в ЄС будуть покарані і звільнені із займаних посад.

Суспільству відомо, що практично усі держадміністрації і уряд аж до кінця жовтня поточного року активно агітували усіх нас за тісніші стосунки з ЄС, організовували багатотисячні мітинги на підтримку Угоди про асоціацію і ЗВТ України з ЄС. Винятками були хіба що такий урядовець, як уповноважений з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариствва та іншими регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян і адміністрація Кримської автономії.

Тож якщо Янукович буде діяти послідовно, то йому доведеться звільнити усіх цих зловмисників, і сформувати новий уряд і місцеві адміністрації. І на фоні цього нелогічно виглядає натяк на те, що уряд у відставку не піде. Оскільки майже всі із його команди заплямовані "єврофільством", то із кадрами "не густо". Колесниченко, Царьов, Мунтіян. А основний кадровий резерв – КПУ. Посаду прем"єр-міністра таки заслужив Ігор Марков. Довів свою антиєвропейськість страдалець! Тож доведеться мабуть із в"язниці відпускати і на посаду голови уряду призначати.

Жарти жартами, та чим викликана така різка зміна курсу? Не знаю, чи колись ми будемо це знати. Думаю, варто зупинитися на його обгрунтуванні. Його для влади забезпечила Національна Академія Наук України. Ця інституція справді є найбільш незалежна. Президент не може ні покарати, ні зняти академіка з посади. Та академіки різні бувають. Є такі, як Мирослав ПОПОВИЧ, а є й такі, як Юрій ПАХОМОВ, директор Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України, який має цілком інші погляди. Їх я показав більш ніж два роки тому.

Та чомусь висновок про те, що Україні краще бути поза ЄС суперечить "філософії" академіка. Якщо і справді українці із задоволенням сприймають, коли країною командують не вони, а хтось інший, то чому академія наук рекомендує уряду призупинити євроінтеграцію? Нелогічно! Чи причина в тому, що пахомови із академії наук хочуть, щоб українцями "керувало" не ЄС, а Путін?!

І на противагу експертизі пахомових у суспільстві поширена інша інформація про перспективи України у разі підписання угоди про асоціацію і ЗВТ з ЄС: "це створить можливості росту ВВП України у 2014 році на 2,4%. Інтенсивна експансія інвестицій в Україну викличе ріст конкурентноспроможності України в 2014/15 роках на 40-50%".

Такий висновок (не для преси) зробили російські експерти. Чи не він став причиною переполоху "старшого брата" і його активні дії, на жаль, небезуспішні...Янукович капітулював.

Нині на порядку денному інші питання. Побиття студентів, свідчення організаторів цього побиття, які просочилися у ЗМІ.

Питання: чому секретар РНБО керує МВС і київською владою? Адже до його повноважень належить лише забезпечення виконання рішень РНБО. Чи було рішення РНБО про встановлення Йолки на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада?. Якщо не було, то чому встановлювали, чому голова КМДА і МВС підпорядковуються секретарю РНБО? Яка роль у всьому цьому голови РНБО?

НМД Генпрокуратура повинна дати інфрмацію з усіх цих питань суспільству. І якщо справді в Україні де-факто діє не закон, а "понятия", то треба розібратися їй і з "смотрящими". Вибачайте, але бандитський сленг поки-що не українізований (слава Богу!). Хто такі "смотрящие", який їхній статус, хто їх призначає, перед ким вони підзвітні?

17 грудня Янукович зібрався їхати до Москви. Навіщо він туди їде?. Чи варто Україні дозволити йому таку поїздку?

Можливо, спершу варто з"ясувати справжню причину "постановки євроінтеграції на паузу"?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua