Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/discussions/4f6a1a0410ea9/

9-ті Збори еліти Кіровоградщини

Дмитро Володимирович Сінченко | 21.03.2012 20:12

20 березня 2012 року, у Кіровограді відбулись 9-ті збори еліти Кіровоградської області. У заході брали участь представники інтелігенції, влади, духовенства, бізнесмени, меценати і політики.

20 березня 2012 року, у Кіровограді відбулись 9-ті збори еліти Кіровоградської області. У заході брали участь представники інтелігенції, влади, духовенства, бізнесмени, меценати і політики. В ході обговорення учасники зборів висловлювали свої думки та пропозиції, щодо вирішення нагальних проблем міста та області.

Серед учасників Зборів був і голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко. У своєму виступі пан Анатолій зауважив: "Радує, що тут присутні, як досвідчені люди, так і молодь, яка виявляє свою зацікавленість життям рідного краю і вже має свої пропозиції з приводу поліпшення ситуації. Також, важливо, що нас підтримує церква, адже в цей важкий час кризи, без підтримки Господа нам не мати успіху. Тому ми дуже вдячні Святим Отцям за привітальне слово і молитву.

Я думаю, що проводити подібні заходи життєво необхідно, адже саме тут можна обмінятися думками і знайти єдино правильне рішення для вирішення тієї чи іншої проблеми. І важливо те, що думок у нас багато і різних. Вибирати є з чого. Багато ідей і пропозицій є від влади. Багато з них є цікавими і достойними, аби ж їх хтось виконував. І якщо у влади вийде виконати те, що вона задекларувала – в них є всі шанси триматися й далі."

Виступ Анатолія Ревенка за посиланням.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua