Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
українська мова   державна мова   статус української мови   ПР
1
Рейтинг
1

Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Українським росіянам регіонали радять не "випендрюватися" і вчити українську!

Никита | 18.02.2012 18:05
"Не треба випендрюватися, що ми не розуміємо українську мову і не хочемо її розуміти. Нічого страшного, якщо документи будуть українською мовою. Є держава Україна, і є державна мова – потрібно її знати", – сказав Володимир Зубанов.
Коментарі
Никита   | 18.02.2012 18:35
"Я для себе придумав такий хід: в ухваленні будь-якого рішення потрібно спертися на якийсь фундамент. Що це за фундамент? Це незалежність України. Якщо рішення шкодить незалежності – це погано. Якщо воно зміцнює незалежність – це добре. Комусь це держава з неба впала, хтось за неї кров проливав. Але вона відбулася, їй 20 років. Все, що для неї добре, і для мене добре, все, що для неї погано, і для мене поган", – уточнив Зубанов.
взгляд из Киева   | 19.02.2012 13:13
Фигня это полная... Сама по себе независимость не может быть ни фундаментом, ни целью... Независимость – это способ для свободного и нормального развития общества. А если в Украине, независимость превратилась в способ ограбления и деградации населения – то нафиг нужна такая независимость. Уже среди детей стал популярен анекдот об обьявлении войны соседям и сдачи в плен на следующий день. Так, что болтовня "князей" украинского мира о независимости – это только способ КОНСЕРВАЦИИ своей власти. Страна получилась конченая и только никитам из "хранций" все это может нравится... Типичный субьект высмеянный кварталом – Боже, спаси Украину, а ПОТIМ я повернусь.Не надо. Не стоит...
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 09:33
взгляд из Киева:
Безумовно, фундамент не може бути метою. Мета – це те, що стоїть на фундаменті.
Реалізацію можливостей країни забезпечує державна влада.
Таким чином владу незалежної держави образно можна порівняти з фундаментом споруди. Влада у нас як відомо належить народу. Він делегує своїх представників для її реалізації.
Тут є принципова відмінність фундаменту, на якій стоїть споруда, від фундаменту, який забезпечує розвиток країни. Другий (на відміну від першого) можна постійно оновлювати і покращувати для кращого осягнення мети – реалізації можливостей країни.
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 09:47
"...я почав придивлятися до Канади. Виявилося, що франкомовний Квебек весь час ставить питання про відділення від решти Канади. Причому де Франція і де цей Квебек? А у нас Росія поруч. Тут навіть десяти років не треба для розколу держави, якщо буде дві державні мови", – сказав Зубанов (а напередодні виборів агітував за двомовність).

Висновок – Зубанов оновився, вдосконалився. Його можна рекомендувати на наступний термін у ВР.
Никита   | 20.02.2012 10:41
Ігор Бурдяк:
Зубанов оновився, вдосконалився
Він визнав, що ще недавно, напередодні виборів, агітував за двомовність, однак потім переглянув свою позицію.
Поставимо запитання: чому це відбулося?
Відповідь очевидна: тому що політична сила, до якої він належить, отримала владу. І зараз Зубанов:
1. озвучує державницьку позицію
2. говорить так, щоб сподобатись українським виборцям на заході і в центрі країни.

Не думаю, що він "оновився". Думаю, що потрапивши в опозицію, знов агітував би за двомовність.
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 11:09
Никита:
Чию позицію озвучує Зубанов?
Чому Табачник, Болдир"єв, Колесниченко не хочуть сподобатись українським виборцям на заході і в центрі країни.?
Особливо Табачник. Бо він належить до виконавчої влади і підпорядковується президенту. Чому він не озвучує державницьку позицію?
Никита   | 20.02.2012 11:14
Ігор Бурдяк:
Тому що він озвучує державницьку позицію сусідньої держави.
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 11:56
Никита:
Ігор Бурдяк:
Тому що він озвучує державницьку позицію сусідньої держави.
???
А він міністр якої держави? І якому президенту він підпорядковується?
Никита   | 20.02.2012 12:35
Ігор Бурдяк:
НМД він підпорядковується безпосередньо Кремлю, оскільки його призначення було узгоджено в пакеті харківських домовленостей. Янукович не вільний його звільнити, і це було недвозначно озвучено Марковим.
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 13:10
Никита:
Уряд сформований 11 березня 2010 року, а "харківський договір" був ухвалений в другій половині квітня. До того ж ідея його укладення виникла зненацька на дачі у Медвєдєва.
Так що аргументи авт. Кр-ка більш логічні: Табачник реалізує державницьку політику Президента.
Згадуваний Вами Марков:
"Якщо ЯНУКОВИЧ, АЗАРОВ, ЛЬОВОЧКІН не хочуть, щоб їхні діти і внуки були людьми другого сорту в Україні, вони повинні продовжувати цю політику (Д.ТАБАЧНИКА) "
Никита   | 20.02.2012 13:19
Ігор Бурдяк:
До того ж ідея його укладення виникла зненацька на дачі у Медвєдєва
)
Так що аргументи авт. Кр-ка більш логічні: Табачник реалізує державницьку політику Президента
Радий, що хоча б у цьому Ви з Кр-ком дійщли згоди)
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 13:28
Никита:
Радий, що хоча б у цьому Ви з Кр-ком дійщли згоди)
Так, погоджуюся з Кр-ком – за діяльність Табачника повинен відповідати президент. А оскільки він завжди захищає президента, то змушений захищати і Табачника.
І повертаючись до Никита | 20.02.2012 12:35
І якщо б це було справді так, як Ви кажете, згадайте: коли стало зрозуміло, що 100-доларова знижка не рятує, Янукович сказав, що була усна домовленість з Росією про перегляд газового контракту після підписання харківських угод.
Росія цієї домовленості не виконує. Чому б не натиснути на неї Табачником?
Призначити міністром освіти (умовно кажучи) Фаріон, а потім змінити її на Вакарчука?
Никита   | 20.02.2012 13:35
Ігор Бурдяк:
Чому б не натиснути на неї Табачником?
НМД – тому що ставлення до цього питання в Януковича таке:
"Вам (нужна Кемская волость) нужен Табачник в должности гуманитарного министра? Да забирайте! Забирайте, забирайте, царь согласен"
Ігор Бурдяк   | 20.02.2012 14:11
Никита:
"Вам нужна Кемская волость? Да забирайте! Забирайте, забирайте, царь согласен"
А Ви кажете Зубанов озвучує державницьку позицію. Я Вас питав, чи й справді Донію пропонували 10 млн. доларів за одне, але важливе голосування.
Думаю, дуже важко жити з 10 млн. доларів, які неможливо задекларувати.
Доводиться залучати КС. На УП: ""Регіонали" хочуть засекретити свої мільйони руками КС".
Никита   | 20.02.2012 14:16
Ігор Бурдяк:
А Ви кажете Зубанов озвучує державницьку позицію
Безумовно!
"Я для себе придумав такий хід: в ухваленні будь-якого рішення потрібно спертися на якийсь фундамент. Що це за фундамент? Це незалежність України. Якщо рішення шкодить незалежності – це погано. Якщо воно зміцнює незалежність – це добре. Комусь це держава з неба впала, хтось за неї кров проливав. Але вона відбулася, їй 20 років. Все, що для неї добре, і для мене добре, все, що для неї погано, і для мене погано" – це прекрасна державницька позиція. Я її 100% поділяю.

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua