Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Блогосфера. Товариство "Мале Коло"- актуальне: системна криза в ЖКХ.


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Темою цієї передачі буде вкрай актуальна тема з якою стикається Україна цілий рік, а особливо взимку, коли криза житлово-комунального сектору країни особливо загострюється. Учасники передачі спробують окреслити основну проблематику цього сектору, охарактеризувати основні моменти системної кризи, яка охопила ЖКГ України.

Блогосфера. Товариство ''Мале Коло''- актуальне: системна криза в ЖКХ.
В п'ятницю 10 лютого о 20.00 на РадіоВоля http://radio.volya.cv.ua/ в проекті "Блогосфера" чекайте на третій ефір за участю товариства "Мале коло" в циклі передач "Блогосфера. Мале коло".

Темою цієї передачі буде вкрай актуальна тема з якою стикається Україна цілий рік, а особливо взимку, коли криза житлово-комунального сектору країни особливо загострюється. Учасники передачі спробують окреслити основну проблематику цього сектору, охарактеризувати основні моменти системної кризи, яка охопила ЖКГ України. Також буде надана інформація про позитивні реформи в ЖКГ на прикладі Новоград-Волинського Рівненської області та інформація про Крматорськ, де нещодавно сталось серйозна аварія на теплотрасі, внаслідок чого майже 200 будинків залишились без тепла.

В ефірі будуть приймати участь:

Павло Жовніренко – Голова центру стратегічних досліджень, м.Київ

Анатолій Легінчук – член правління Спілки власників житла України від Житомирської області, Голова асоціації комунальних підприємств м.Новоград-Волинський;

Сергій Сергієчко – голова Товариства "Мале Коло", м. Донецьк.

Андрій Скакодуб – юрист, блогер, Український Віртуальний Опір.

Володимир Ржавський – депутат Краматорської міської ради, член Товариства "Мале Коло";

Петро Камінь – підприємець, голова комісії з підприємництва та транспорту Новоград-Волинської міської ради, член Товариства "Мале Коло".

Повтор ефіру буде транслюватись у вівторок 14 січня о 20.00 на РадіоВоля http://radio.volya.cv.ua/ на наступному тижні.

Також трохи згодом ви зможете прослухати передачу на сайті YOU-TUBE.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua