Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
УВО-Новини   РадіоВоля   радіо Воля   Олександр Положинський   Тартак

Анонс інтерв'ю з Олександром Положинським: не можна голосувати за менше зло!


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Ефір передачі за участю пана Олександра відбудеться в неділю 12 січня на Радіо Воля о 19.00, повтор передачі буде транслюватись в середу 15 лютого о 20.00.

Анонс інтерв'ю з Олександром Положинським: не можна голосувати за менше зло!
Наступним учасником спільного проекту УВО-Новин http://www.facebook.com/groups/uvo.novyny/ та Радіо Воля http://radio.volya.cv.ua/ "Актуальне інтерв'ю" став лідер гурту "Тартак", співак і шоумен Олександр Положинський.

Ефір передачі за участю пана Олександра відбудеться в неділю 12 січня на Радіо Воля http://radio.volya.cv.ua/ о 19.00, повтор передачі буде транслюватись в середу 15 лютого о 20.00, а тому вмикайте наше радіо та слухайте що насправді хвилює музиканта в сучасній Україні.

А тепер анонсуємо інтерв'ю з паном Олександром мовою цитат:

Кожна людина повинна починати зміни з себе.

Зміни в країні – це процес тривалої еволюції.

На жаль дуже часто люди, які вважають себе патріотами країни демонструють свою любов до України або свій патріотизм, вони не завжди роблять користь Україні і не завжди вони дійсно покращують ставлення до всього українського своїми діями.

Українська рок-музика розвивається більш-менш стало, але вона є вузько спрямованою. В сучасній рок-музиці не всі популярні напрямки представлені, – андеграунді маловідомі течії.

Українська поп-музика одноманітна і примітивна.

Український реп помітно відстає від польського та російського репу.

Музика віднесена до ска або панк-року є одноманітною, зав'язана або на фольк-музиці або на вульгарно – суржицькому міщанстві.

Дуже часто українські музиканти показують себе смішними, недоладними, немодними, затурканими, кумедними і т.д, а дуже рідко вдається показати себе еталоном для наслідування.

В сучасному демократичному історії суспільство повинно творити державу, а не держава суспільство.

Президент не схожий на великого українолюба. Прем'єр-міністр України не може сприяти розвитку всього українського. Голова Верховної ради України вдало маскується під українолюба, але за 20 років своєї помітної політичної діяльності нічого помітного для України він не зробив, бо за маскою українця – комсорг ховається чи комуніст.

Лише конкретні дії мають більшу вагу за розмови.

Ми свою власну свідомість повернули на ті самі рейки та щаблі на яких Україна раніше знаходилась.

Є багато випадків, коли громадяни починають боротьбу за свої права, починають боротьбу з корупцією, свавіллям, з беззаконням в нашій державі і вони цю боротьбу програють, тому що це поодинокі виступи і такі одинокі герої зламати систему не здатні, а ламати систему поки що ніхто не хоче.

Більшість людей не хоче змінювати щось на краще.

Не може існувати сучасна Україна в тій системі, яка нам дісталась у спадок від радянського Союзу. І за 20 років незалежності ми не змогли цю систему зламати, ми її певною мірою адаптували під нові методи функціонування держави. Ніхто не запропонував принципово нової системи.

Український повстанський рух – це гарний приклад на якому можна повчитися.

Моє ставлення до УПА є проявом певної ідеології, це дуже гарний лакмусовий папірець ставлення кожної людини до України, українського народу, української історії.

Моє ставлення до ЄВРО 2012 в Україні максимально негативне. Якби моя воля, я би відмінив ЄВРО 2012.

Я доволі зла людина і моя злість проявляється в тому, що мені не шкода людей, тому що якщо ми маємо цю владу, ми на неї заслуговуємо. Ніхто не приніс цю владу, не нав'язав, ми самі цю владу обрали, значить нам так і треба.

Мені важко дізнатись зараз, а хто ж у нас опозиція.

На найближчих виборах я не буду голосувати за жодну партію, якщо буде така можливість. Так само я голосував на виборах Президента України.

Прос троки виходу нового альбому повідомити поки що не можу, але кожний концерт починається з нових 12-ти пісень.

В мене є велика проблема: я не можу не реагувати на те, що мені не подобається і я не можу бачити те, що мені не хотілось би бачити і через це в моєму позитивному житті з'являється багато негативу, але поки що наснаги і добра більше, тому я є щасливою людиною і не втрачаю віри в краще.

Якщо хочете дізнатись більше, то вмикайте 12 лютого о 19.00 наше радіо (http://radio.volya.cv.ua/) або в середу на наступному тижні о 20.00. Також шукайте запис ефіру в мережі на сайті YOU-Tube трохи згодом.

Якщо у вас є ідея радіопередачі і ви можете взятись за її реалізацію, то Український Віртуальний Опір розгляне будь-які пропозиції та надасть вам радіоефір.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua