Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кілька запитань до Януковича.


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
2

Прочитав вирок по Тимошенко і відразу постало кілька незручних питань до нашої влади в особі нашого Президента України Віктора Януковича, який є гарантом дотримання конституційних прав і свобод на території України.

Кілька запитань до Януковича.
Якщо угоди, які уклала Тимошенко, невигідні Україні і внаслідок їх укладення було завдано збитки Україні, то чому до цього часу не поданий позов в Міжнародний комерційний арбітраж про визнання угод недійсними?

Якщо внаслідок укладення невигідних та протиправних угод зросла ціна газу з 19 січня 2009 року виходячи з суми 450 доларів США (повинно було бути 235 доларів), то внаслідок підняття ціни на газ відповідно зросла вартість газу для підприємств, установ, організацій та населення України. Якщо угоди незаконні, то виходить і підняття ціни на газ є незаконним? Аналогічно незаконним є підняття ціни на інші енергоносії в Україні, а звідси квартплата, теплопостачання, гаряча вода і т.д. А це постанови Уряду, виконкомів місцевих рад, НКРЕ, які також за логікою можна визнавати недійсними. Чи не так?

Якщо угоди є незаконними, всі рішення, які були прийняті в Україні є незаконними, то відповідно це тягне визнання їх недійсними і відповідно тягне подання позовів населенням, підприємствами, організаціями та установами до своїх постачальників про відшкодування завданих збитків або про зарахування вартості сплачених коштів в рахунок наступних платежів (майже 50 % сплачених коштів з 19 січня 2009 року і по сьогодні). Рахуємо. Уявляємо собі масштаби цієї судової війни в межах всієї країни?

То чому Нафтогаз не подає позову в Міжнародний комерційний арбітраж та не скасує ці протизаконні угоди? А може Нафтогаз спонукати до цього? А може про це спитати нашого Президента України? А може спитати Азарова? А може їх всіх спитати? Я свої витрати порахував за цей період. Мені держава винна приблизно тисяч 5 гривень внаслідок цих угод. А якщо вся Україна порахує, що буде? А Нафтогаз нехай тоді стягує збитки по рішенням судів в порядку регресу з пані Тимошенко. Років 10 000 буде потрібно, щоб це зробити.

І ще питання. Якщо йти за логікою прокуратури, нашої влади, Нафтогаза, та Кірєєва, то угоди, які укладав Кравчук є також незаконними. Про ядерну зброю. Про Чорноморський флот та інші угоди, яких він наукладав тоді. Впевнений, що таких угод і Кучма також наукладав в свій час. А Янукович скільки їх вже уклав. Пригадаємо тільки Чорноморські угоди по флоту, чого вони варті? А уявіть собі, якщо показники ціни газу, які закладені в бюджет на наступни рік Янукович не виконає і провалить перемовини і підпише угоди по більшій ціні? Що тоді буде? Тоді Януковича та інших до пана Кірєєва на прийом? Чи не так? Справи ж аналогічні майже.

Забув згадати Горбачова, його також варто притягнути за розвал Радянського Союзу. Збитки порахували?...

ПеЕс: цікаво, чому опозиція не задає цих питань, це ж серйозна зброя?... Чи брак ідей?...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua