Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Якщо Тимошенко сидітиме у в'язниці – така Європа нам не потрібна" (с)

Никита | 11.09.2011 00:26

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
4

Тиждень тому представники української опозиції одностайно висловилися за чим швидше парафування Угоди між Україною та ЄС. Більше того, сама Тимошенко з-за грат закликала ЄС якнайшвидше підписати цю Угоду.
Але.
Але вчора, вже пізно ввечері...


''Якщо Тимошенко сидітиме у в'язниці – така Європа нам не потрібна'' (с)
... на сайті "Дзеркало тижня" з"явилася стаття "Дорога одна, та роздоріж багато".

Там, зокрема, написано таке:

"І Ю.Тимошенко, і Ю.Луценко, вже перебуваючи за гратами, заявляли, що європейське майбутнє країни не повинно стати заручником несправедливого процесу над ними. І хоча більшість інших лідерів опозиції рішуче впевнені, що переговори про асоціацію ЄС має продовжувати з Україною до успішного їх завершення незважаючи ні на що, європейці чують й іншу точку зору.

За нашою інформацією, під час зустрічі учасників КОД із представниками закордонного дипкорпусу колишній віце-прем'єр Г.Немиря, а потім і О.Турчинов, який підтримав його, закликали європейців заблокувати переговори з Украї-ною."Я не уявляю, як Євросоюз підписуватиме угоду з Януковичем, коли Тимошенко сидітиме у в'язниці", – обурювався Немиря.Та й сама Юлія Володимирівна з наближенням вироку вже трохи змінила тональність у "європейському питанні". В опублікованій у Wall Street Journal статті (написаній у співавторстві з тим-таки Немирею) найзнаменитіша українська ув'язнена написала: "Ми пристрасно віримо в те, що майбутнє України разом із Євросоюзом. І хоча ми не хочемо, щоб показні політичні судилища над Тимошенко та її соратниками відвертали Україну від руху європейським шляхом, слід зазначити, що ніколи раніше Євросоюз не укладав настільки далекосяжної угоди про вільну торгівлю з недемократичною державою. На жаль, саме на таку державу перетворюється Україна".

(кінець цитати)

Отже, влада недемократична, процес над Тимошенко несправедливий, політично вмотивований і являє собою вибіркове правосуддя. На жаль, все це так і є.

Але.

Але чому карати за це потрібно всю країну???????

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua