Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Рік президентства Януковича – погляд з-за океану

Никита | 4.03.2011 22:10
До уваги насамперед автора Кр-ка. Прочитайте, якщо досі не читали – Вам сподобається.
Брюс ДЖЕКСОН:Янукович молодець, а справжня проблема полягає в тому, що вся стратегія захисту, особливо Тимошенко, діаспори в Америці, Тараса Кузьо – загалом усіх цих людей, – полягає у знищенні України...
Коментарі
Никита   | 4.03.2011 22:13
Тимошенко не захищає себе і не намагається довести те, що вона нічого не робила, вона фактично судиться проти України. Я гадаю, через два-три роки уряд доможеться винесення обвинувального вироку, але на цей момент нічого не залишиться від цієї країни.

З одного боку, якщо прокурор має будь-які докази, не про медичні автомобілі чи квоти на парникові гази, які були використанні на виплату пенсій, а про справжні рахунки в банку "Райффайзен" у Відні на сотні тисяч чи мільйони доларів, походження яких можна простежити, тоді Юля матиме великі проблеми, оскільки такі гроші не можуть безслідно зникнути.
Никита   | 4.03.2011 22:15
З іншого боку, якщо ви не представите ці докази і не переконаєте українців, що політики були злочинцями, ви не можете відібрати у них право на участь у політичних виборах. Тому ситуація є дуже складною.
...Юлія Тимошенко закупила 100 автомобілів за найкращу з можливих цін. Який злочин вона скоїла? Якби це були порушення з фінансування виборчої кампанії, то це зовсім інша справа.

Справді існує видимість, що проти неї застосовується вибіркове правосуддя, але за цим немає реальності. Перше, що сказав мені Янукович: Юлю не посадять до в'язниці. І всі кажуть про те, що її не буде ув'язнено. То чого ж ви домагаєтесь, викликаючи її в прокуратуру? Мені у відповідь сказали, що не знають.
Никита   | 4.03.2011 22:16
У вас було два невдалих президенти поспіль. Кучма став невдахою, а Ющенко – ще більшим невдахою. Тому Янукович переживає, аби не повторити долю попередників. Бо всі забудуть про Україну, якщо й третій президент виявиться невдахою. Проблема не в тому, що держава стане дуже сильною, а в тому щоб третій президент не зазнав невдачі. Саме цього ви маєте боятися. Не того, що ви є надто сильними, а того, щоб бути не надто слабкими.
Vakula   | 10.03.2011 21:03
НИКИТА,подписываюсь под каждым словом! Мой +
  | 11.03.2011 02:58
Vakula:
Це не його слова Вакуло, а цитати з інтервю пана Джексона. Я не думаю, що пан Нікіта має власні судження. Він просто є дзеркалом і все.
Я теж додам цитату "Мені подобається в українцях те, що вони продовжують говорити зі мною, але вони ніколи не прислуховуються до моїх порад. І це досить неприємно." Мені теж неприємно з тої самї причини. Це біблейська істина, на яку я не один раз звертав увагу – мають вуха і не чують...
Хіба думки Джексона для Вас з Нікітою є одкровенням? Але ви всі волієте розвісити вуха і слухати не фахівця Джексона, а примітивних мерзотників типу "немирі-кузя".
Он і ви тут ставите свої плюсики а кому і за які думки? Ви ж всі не усвідомлюєте навіть за що!
  | 11.03.2011 03:07
Никита:
Пан Нікіта просто "забув" це що виставив тут взяти у лапки. Одним словом забудькуватий плагіатор. Ну але раз ви тут поставили свої плюсики пану Джексону, то тоді сформулюйте, що він написав таке, про що я вам тут не писав місяцями? Так от, ви тільки ще раз переконали самі себе, що ваші "аналітичні" просторікування є просто "нюль". Самі мислити не вмієте, а сприйняти думки опонента ви не є встані. Тому я і обрав цитату пана Джексона власне на цю тему – ніби слухаєте, але закладена вам "програма" не можливості вийти на інший рівень сприйняття. Тому і виходить у вас звичний флуд.
За те, що побіжного згадали і мене у цьому контексті дякую, так чому до них не прислуховувалися?
  | 11.03.2011 03:14
Никита:
"Кучма став невдахою" Кучму зробили невдахою власне вся псевдопатрійотична наволоч. За Кучму голосувала Галичина. А от березовські-грігянци вбивши Гонгадзу і запустивши качки про "кольчуги" запустили цю карусель знищення України, а щирі патріоти, але простодушні в політиці так само щіро лоханулися, підтримуючи цей набрід. Янукович зупинив цю Руїну, але чи йому вдасться все довершити залежить не від наших патрійотичних лохів, а від позиції таких як пан Джексон і чи прислухаються до цієї позиції уряди США і Німеччини, чи підуть на поводути тих прохіндєїв – "бузєків"!
Никита   | 11.03.2011 10:06
Кр-к:
Ну але раз ви тут поставили свої плюсики пану Джексону, то тоді сформулюйте, що він написав таке, про що я вам тут не писав місяцями?
Ви дивитесь у корінь проблеми, пане Кр-ку.
От умієте, якщо захочете!
От і подумайте (а Ви ж мислити умієте): чому думки Джексона (висловлені спокійно, аргументовано і без хамства) зустрічають розуміння – а Ваші аналогічні думки зустічають тільки несприйняття і відторгнення?
Никита   | 11.03.2011 10:23
Vakula:
Дякую за підтримку
Никита   | 11.03.2011 15:45
Кр-к:
Пан Нікіта просто "забув" це що виставив тут взяти у лапки. Одним словом забудькуватий плагіатор.
А я навіть відразу не зрозумів, про які лапки йдеться. Подумав: Ви якусь "іроніюсарказм" мені приписуєте чи що...
Никита   | 11.03.2011 15:59
Кр-к:
Зазвичай я лапки ставлю і навіть пишу в кінці "кінець цитати". Саме для того, щоб не було непорозуміння. А цей раз спішив і не зробив так.
Втім для кожного, хто відкриває лінк, зрозуміло, чиї це слова. Переконаний, що й Вакула не приписав їх мені особисто. А чому написав, що погоджується з моїми словами? Та тому що кожному неупередженому читачеві ясно: якщо я цитую саме ці слова, значить, вони привернули мою увагу і я з ними погоджуюся. А Вакула погодився зі мною.
А перед Вами вибачаюсь за відсутність лапок
  | 11.03.2011 17:09
Никита:
ОК, вибачення приймається, але таки змушений Вам нагадати:
Vakula | 10.03.2011 21:03
НИКИТА,подписываюсь под каждым словом! Мой +
А от власне ВАШИХ слів там і не було! Але хай буде. Всі можуть забутися...
Але коли так, то продовжіть тепер ВАШУ тезу стосовно "праці" Джексона на ПР? Може Ви щось знаєте більше ніж посилання на пана Бурдяка чи Вас-иля?
І взагалі, де ВАШЕ ставлення до слів пана Джексона? Ваше особисте, а не відзеркалення чужих думок? Ви ж нібі виставили це інтервю, як позитив, то в чому Ви погоджуєтеся з його оцінками, а що у Вас викликало несприйняття? Відважніше, пане Нікіта!
  | 11.03.2011 17:21
Никита:
ОК, вибачення приймається, але таки змушений Вам нагадати:
Vakula | 10.03.2011 21:03
НИКИТА,подписываюсь под каждым словом! Мой +
А от власне ВАШИХ слів там і не було! Але хай буде... Всі можуть забутися...
Але коли так, то тепер проясніть власне ВАШУ тезу стосовно "праці" Джексона на ПР? Може Ви щось знаєте більше ніж посилання на пана Бурдяка чи Вас-иля?
І взагалі, де ВАШЕ ставлення до слів пана Джексона? Ваше особисте, а не відзеркалення чужих думок? Ви ж ніби подали лінк на це інтервю, як позитив, то в чому Ви погоджуєтеся з його оцінками, а що у Вас викликало несприйняття? Відважніше, пане Нікіта!
Никита   | 11.03.2011 17:48
Кр-к:
І взагалі, де ВАШЕ ставлення до слів пана Джексона?
Власне, саме цьому була присвячена моя стаття "Янукович, Тимошенко і держава Україна", де я висловив власне ставлення до інтерв"ю Джексона. І протягом дискусії під цією статтею кожний (і я в тому числі) так само висловив своє власне ставлення до інтерв"ю Джексона.