Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Допоможімо Конституційній Асамблеї написати закони

ЩО НЕОБХІДНО В КОНСТИТУЦІЇ

VANO | 22.01.2011 22:35

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Якщо "джерело влади" – народ, то необхідно закони держави затверджувати на систематично діючому Всенародному Референдумі. Воскресімо ВІЧЕ.

Президент Янукович оголосив початок створення нової конституції. Щоб "створення" не стало "спотворенням" (як це вже цинічно було з попередніми сімейно-корпоративно розбагатілими президентами) – добре було б, якби шановні (не таємні) читачі та дописувачі "НП" запропонували від нашої "НП-Громади" хоч би деякі статті в "народний варіант основного закону".

Пропоную Вашій увазі такі принципові пропозиції:

Якщо "джерело влади" – народ, то необхідно: 1/ Систематично проводити "Всенародний референдум" для всенародного прийняття законів, розроблених у Парламенті, (Воскресити ВІЧЕ); 2/ У Парламент обирати не "горлопанів-політиків", а 200 ФАХІВЦІВ основних галузей господарства, та 25 Сенаторів від регіонів. (Економія ж наполовину!);

3/ Президент повинен безпосередньо керувати урядом (Як у США. Годувати ще і прем'єра – бідній Україні зараз тяжко); 4/Суддів повинні обирати обслуговувані ними контингенти...

Надіюсь це зрозуміють хоч би молоді (Та міцні духом!!!) інтелектуали-державотворці?

Поздоровляю добродіїв з Святом Злуки! Єднаймося!


Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua