Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Закрите акціонерне товариство "ДАЙ".


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Про нові прибутки державної монополії під назвою "ДАЇ МВС України"

Закрите акціонерне товариство ''ДАЙ''.
Державна "автомобільно – мєнтовська" монополія під назвою "ДАЇ МВС України" забезпечить перевиконання плану по отриманню прибутків до кінця року, внаслідок чого з наступного року керівництву закритого акціонерного товариства видається досить сприйнятною ситуація з поповненням дохідної частини Державного бюджету України, збільшенням видаткової частини бюджету на утримання самої структури та відповідно дасть додатковий поштовх до покращення матеріального становища акціонерів даного товариства та дозволить збільшити прибутки за результатами 2009 року.

Такі оптимістичні прогнози викликані перш за все введенням відразу після завершення процесу місцевого самовіддавання голосів на виборах 31 жовтня 2010 року реєстрації скутерів та мопедів з об'ємом двигуна до 50 см3 та отриманням посвідчення водія категорії А-1.

Як зазначає керівництво акціонерного товариства "його акціонери будуть з розумінням ставитися до порушників законодавства", а тому рівень винагороди буде символічним, щоб поступово, враховуючи рівень зубожіння населення, вийти на європейський рівень.

___________________________________________________________

В нашій країні успіхам ДАЇ повинні заздрити всі державні монополії, адже тільки ці де-факто акціонери в погонах добились таких результатів у сфері паразитування на населенні. Кожного тижня в новинах тільки і лунають пропозиції та реформи цих заробітчан. Для того, щоб кожна їх ініціатива проходила на УРА працюють кілька механізмів.

Перший, це рівень агітаційно-пропагандистської роботи, адже дана структура має непогану мережу білл-бордів, досить пристойний рівень повернення коштів з Державного бюджету України на утримання та відповідно і на промивку мозку населення. Не скажу, що ці заходи є непотрібними, але головною метою таких агітаційних заходів є лобіювання своїх корпоративних інтересів.

Другий, це лояльне відношення влади до таких ініціатив, враховуючи, що ДАЇ, як акціонерне товариство, приносить постійні прибутки Державному бюджету України за рахунок виведення грошової маси з населення України. Рівень централізованих платежів є достатнім, щоб закривати очі практично на всі внутрішні процеси, що відбуваються в самому ДАЇ.

Третій, це вже майже ментальне сприйняття акціонера з погонами та повноваженнями населенням України, що має форму традиціоналістичного відчуття. Так було за часів Радянського Союзу, так було і майже всю незалежність України, але з відчутним збільшенням рівня штрафів, баланс був порушений, внаслідок чого судова система України перевантажена позовними заявами водіїв з приводу цих штрафів.

Мєнтовсько-державна монополія розуміючи це, вимушена вдосконалювати правовий механізм отримання прибутків на пустому місці від населення. Необхідність отримання посвідчення категорії водія А-1 на фактично електровелосипеди та необхідність реєстрації забезпечить ДАЇ ще одну статтю доходів, внаслідок чого рівень централізованих державі зросте, держава буде задоволена, а це означає безпеку самої структури, рівень повернення коштів на утримання, а відповідно – нові європейські службові автомобілі, нові ноутбуки, підвищення премій, надбавок і безперечно, що лояльне відношення представників структури до влади, а влади до цієї структури (така-собі кругова взаємовиручка).

Багато моїх родичів та знайомих, особливо з села та тих, що не можуть звести кінці з кінцями, потреби своєї родини у транспортних послугах намагаються забезпечити за допомогою "Москичів-412", всіляких гнилих "жигулів" та останнім часом скутерів. Пересісти на скутери їх змусило підвищення штрафів до європейського рівня. Скутери стали єдиною можливістю вижити в цій державі. Тепер своя ж держава вирішила "поімєть" з них ще й таким чином. Але гадаю, що після таких нововведень та реформ закрите акціонерне товариство "ДАЙ" пролобіює собі ще додаткових повноважень та можливостей отримати прибутки. Про це ми дізнаємось пізніше, а сьогодні всі на медосмотр, навчання, реєстрацію та документами. Як бачимо, акціонери в погонах попіклувались і про свої дочірні підприємства, якщо заробляти, то по повній.

Хотів щось про вибори, але ще не зібрався з думками, бо крім слів російського фольклору більше нічого на думку не спадає з приводу цього фарсу. Про це згодом, бо підстав для радощів насправді сьогодні немає. Місцеві вибори тільки погіршили ситуацію в країні та довели, що все набагато гірше, ніж здавалось... І річ тут навіть не паннаціоналізму чи націоналізмі, адже ми скочуємось в інші ізми, дебілізми та вседозволеність місцевих дурнів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua