Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7

Голосів "за"
7

Голосів "проти"
0

Олег Рибачук: "Є лише один відсоток громадян, які насправді можуть змінити суспільство свідомо"

Никита | 10.10.2010 13:23
У кожному суспільстві активних громадян менше десяти відсотків. А для змін потрібен 1% тих, що мають власне бачення розвитку, вони можуть переконати решту суспільства у необхідності змін.
А також про скасування політреформи, втрачені шанси "помаранчевих", відсутність опозиції та іншого Ющенка.
Коментарі
Никита   | 10.10.2010 13:27
- Щоб суспільство змінилося, непотрібно проводити масові акції. Насправді в кожному суспільстві активних громадян менше десяти відсотків. Це ті люди, які можуть за певних обставин вийти на вулицю. Є лише один відсоток громадян, які насправді можуть змінити суспільство свідомо. Тобто якщо сформується в суспільстві один відсоток людей, які мають власне бачення розвитку, вони можуть переконати всю решту суспільства у необхідності змін.

- А цей один відсоток активних громадян в Україні є?

- Складно сказати, тому що цей відсоток може бути абсолютно новою формацією, він може створюватися за рахунок молодих людей.
Никита   | 10.10.2010 13:29
- Зараз таких людей "відловлюють" на якісь нові політичні проекти. Але змін політичних сил на краще за рахунок приходу таких людей не відбувається. Найчастіше система починає з цих людей робити зручний для себе матеріал. Відверто кажучи, корумпує. І ми маємо, наприклад, цікавого громадського діяча, з цікавим минулим, який потрапляє туди, і ти на очах бачиш, що він починає мінятися, і він знаходить цьому всьому пояснення. А пояснення можна знайти завжди.
Никита   | 10.10.2010 13:38
"Мені здавалося, що я чудово знаю Ющенка, а тут я побачив зовсім іншу людину, з якою не міг працювати"
- Основна проблема була в тому, що Ющенко не мав власного бачення руху вперед, на відміну від часів, коли він працював у Національному банку, чи коли був прем'єр-міністром, чи коли перебував у опозиції. Він не мав команди, яка діяла б монолітно...
...За період з 23 січня, коли Ющенко став президентом, а я – віце-прем'єром, до вересня я Ющенка бачив двічі (а перед тим ми десять років бачилися кожного дня), – і я його не впізнав.
- Його зіпсувала влада?
- Мені складно відповісти. За інерцією мені деякий час здавалося, що я можу повернути того Ющенка, але це виявилося неможливим...
Прокоментувати щось чи що...
По порядку. Насамперед слід підозрювати, що сам Рибачук не є ангелом чи альтруїстом (а таких, якщо є, то одиниці).
Але тоді вона була єдиним серйозним політиком
Навіті свій ворог це визнає.
Було декілька сценаріїв, але найперший – різко послабити президентство Віктора Ющенка
Ха! А він і не був президентом, навіть ті півроку, коли мав повноваження всі. Користувався благами посади на 100%, а от виконував свої посадові обов*язки –??, потім взагалі став зрадником народу (як того, що його обирав, так і того, що ні – тому що мав дбати про всіх).
Справа в тому, що кінець цієї комбінації може насправді бути й кінцем для Януковича та тих, хто за цією комбінацією стоїть.
Передбачаю, що це дуже вірогідний варіант, лише не з названих причин, а "за гроші". Як кажуть – про що мова б не йшла, в основі це про гроші. янукович може не дожити своєї каденції тому що його найближчим до тіла може забажатися майна дальших до тіла, і ті можуть подумати, що усунення "патрона" це "перемішати карти". Я. і Ах. були картярами у тюрмі, тож використовую цей вислів.
Але і Янукович не має можливості розправитися з клятою опозицією та з нахабними журналістами
Ха! Є різні способи, Роман Скрипін свідок, я на власні вуха чув погрози.
і те, як прибирається зараз навіть сама можливість тієї ж "Батьківщини" йти за власним списком на вибори.
Не має нічого нового. Так робили кацапи з бандерівцями.
Але це технічно в Україні неможливо.
За інфляцію довіри забув сказати, навмисне забув, бо сам до цього руку приклав.
Технічно можливо на відносно довгий термін – далі просто сама ситуація зміниться, люди старіють, а молоді ростуть.
Не обов*язково різати голови. Користуючись інфляцією, можна просто дати розуміти, що благополуччя сім*ї погіршиться. Он за Ющенка фальсифікаторів не покарали, а тих, що виявляв порушення і виступав проти, з роботи позвільняли. Тому й люди не протестували за купівлю голосів.
Никита   | 10.10.2010 18:45
Тримайхвістпістолетом:
Треба уточнити, повністю речення звучить так:
Але тоді вона була єдиним серйозним політиком, який виступав категорично проти внесення цих змін.
Рибачук саме це визнає: що серед інших серйозних політиків тільки одна Тимошенко виступала категорично проти політреформи.
У російському варіанті або в білоруському варіанті...
В українському варіанті, якщо доживе.
Названі два варіанти бути не можуть так само, як з запчастин "Лади" не складеш "Полонеза".

кудись подіти опозицію
А он же "обрали" на цей термін. Тіпа перевага майже в мільйон голосів:))
Чому не може бути ще раз? "Справжні патріоти" завжди знайдуться.
Я пам'ятаю логіку Нестора Шуфрича
Шуфрич забув за видовища. Он скільки перефарбувалося, а тепер знову фарбуються. Ну, якщо настануть умови, за яких мімікрія буде вигідна...
Насправді ж влада бореться за те, щоб посіяти чи відновити в українців ген страху.
Можливо. Ющенко посіяв ген "моя хата скраю", то ті чому б ні...
Є лише один відсоток громадян, які насправді можуть змінити суспільство свідомо.
І сам Рибачук до цього відсотка не входить. Мали всі умови показати клас. Показали.
Найчастіше система починає з цих людей робити зручний для себе матеріал.
Угу. Ось взяти Яценюка. Абсолютно не шкідливий для ПР, як би на вигляд не злавалося.
"Навіть зараз Віктор Андрійович впевнений, що при владі Янукович краще, ніж Тимошенко"
Так вважає і Нікіта. Ну що ж, маємо. Тіштеся, щоб...
Принцип "собака на сіні" ніхто не відміняв. Ней спортиться, а не поділюся...
Він подивився на мене й каже: "А ти як вважаєш?"
Сам не знав? Тепер це давно не секрет.
Але коли цей варіант було показано президенту Ющенку, він нічого не сказав
А той варіант, що пропонувався як ющенків, він взагалі не читав, бо той варіант був повен граматичних помилок.
переляк опозиції пройшов
Переляк пройшов дуже швидко, сам Ющенко простягнув їм руку допомоги. не без того, щоб регіонали мали на Ющенка ду-у-же грубий компромат – он він щоразу стрибав, як їм було потрібно. Взаємоспівпраця – ми тебе і твоїх не рухаємо, а ти нам допоможеш прийти до влади.
І теревені про "взаємознищення" є просто туманом. У цій війні є зачинщик.
А на війні правда – перша жертва. так казали римляни, і я до них приєднуюсь.
й зрозумівши, що для нього основним подразником є Тимошенко, практично всі люди, які хотіли йому сподобатися, чи потрапити на певне місце в його орбіті, займалися дуже деструктивними справами.
А ось і підтвердження.
Ви добре знаєте Ющенка – чому він так, м'яко кажучи, не любить Тимошенко?У цьому плані в Ющенка немає раціональної поведінки. А політик не може керуватися емоціями. Навіть зараз Віктор Андрійович упевнений, що Янукович при владі краще, ніж Тимошенко при владі. Чому це так – у мене немає пояснення...
Кіт знає, що сметану з*їв.
Першопричина – у самому Ющенкові, бо регіонали мусять мати на нього компромат. А Юлька (на відміну від них) є для нього небезпечною. Звичайний інстинкт самозбереження. Це суто моя думка (однодумці – є), у когось може бути інша.
Але Ющенка переконували і зрештою переконали, що є абсолютно жорстка прив'язка ціни та ставки транзиту, що це єдиний компромісний варіант для подальшої співпраці й таке інше. Тобто почала відбуватися маса подій, яких не можна було зрозуміти.
Лукавить Рибачук. Все він розуміє. Адже Ющенко дов добро Фірташу, потім брехав, що не знає, що то за власник. І за зміну ціни зрозуміло було всім (хто дав собі праці подумати, а не брати на віру), навіть мені.
А також є такий собі брат Петро. Знайомий колишній київський податківець, зараз займається міжнародним бізнесом, казав, що брат Петро дуже любить усілляке незаконне гімно – газ, торгівля зброєю. Хобі.
Тоді "українці крали газ".
Але певна відповідальність на мені лежить. Коли я з'являюсь у публічних місцях, дуже багато до мене людей підходять й дорікають тим, що, коли ми були разом, Віктор Ющенко був зовсім іншим, питають, чому я його не вберіг.
Ну-у-у...
Не треба так побиватися – загнилого зсередини яблука не повернеш до свіжого стану. Всетаки Ющенко добре володіє механізмом пристосування. Колишній комуніст все-таки.
Чи ризикує нинішня владна команда повторити помилку попередньої – розколотися і винести свої чвари на публіку?
Ха! Це вже було. Печінка Кушнарьова мала бесіду з кулею з карабіна Завалова, в той момент, коли той сидів у кущах зі спущеними штаньми.
В Україні є три головні посади – треба цим трьом людям домовлятися.
От він і домовлявся. Потім це Кучма у мемуарах згадав. Ну а відкликав озброєні підрозділи швидше за все Кучма (а Янукович дав наказ озброїти), тому що не хотів повторення долі Мілошевича. Он, якщо повернутися до сказаного вище: Менш за все влада хотіла би потрапити в повну ізоляцію. Зараз немає вже навіть куди тікати такого роду диктаторам, вони залишаться голі-босі і без притулку.
ми трупами ляжемо
На тому їм цього бажаю.

Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua