Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Що є націоналізм для мене?


12
Рейтинг
12


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
2

Відповідь на питання

 Що є націоналізм для мене?
Останнім часом наше нещасне українське суспільство займає тема націоналізму. Увагу до націоналізму привертають нарівні з пропагуванням одностатевих шлюбів. З однієї сторони божу заповідь: "Плодіться та розмножуйтеся" замінили на "трахайтеся та живіть для себе", а з іншої в державі проходить звикання до нового навіювання часу, -націоналізму.

Це в Європі націоналісти приходять до влади, формують Уряди, беруть естафету від лузерів-соціалістів та лузерів-демократів. Ніхто в Європі не здіймає вереску, що фашисти будуть будувати фашизм. Одні еліти передають владу іншим, прийде час і націоналісти передадуть іншим владу. Тільки в Україні націоналісти – це такі собі апологети вчення як мінімум Онопрієнка. Тільки ти назвався націоналістом і в твого співбесідника вже посмішка на вустах. Хворий. Де лікарі, що лікують маніакальний депресивний націоналізм? Оце так свіданутий?

В нашій країні націоналізм ще навіть не народився. Ми ходимо між трьома дверми з назвами: "націоналізм", "патріотизм" та "шовінізм". Тому кожний по своєму трактує те, що він називає націоналізмом. Двадцять років комуно-компрадорська влада нашої держави використовувала ці гасла в своїх інтересах. Від випадку до випадку влада використовувала то патріотизм то шовінізм. Останнім часом націоналізм зазнає просто нищівної критики держави, начеб то націоналісти винні в тому, що перефарбовані комуняки та комсомольці нічогісінько не зробили, крім того, що все розтягли та стали панами.

Для мене націоналізм – це любов до своєї землі та земляків. Безперечно, що рівень любові, як і рівень кислотності у мене інший, комусь я можу відчинити душу, а поряд з кимось пройду просто так не привітавшись. Земляки для мене і українці і росіяни і всі інші хто живе поряд зі мною, бо ми всі живемо в одній країні і цього не змінити. Тільки разом ми можемо відбудувати Україну, окремо ми не важимо нічого.

Сьогодні всі згодні, що державність України під великим питанням. І націоналісти згодні і опоненти. То в чому спір? Чому ми ладні один одного знищити? Може ці кляті політичні облудні проститутки нас водять багато років, щоб ми не змогли домовитись?

Чому стільки неприязні?

Звідки це іудейське гасло: "свій до свого" в нашому націоналістичному середовищі?

"Вороги України – твої вороги. Ненавидь їх усім серцем!" Звідкіля ці людиноненависницькі та озлоблені гасла? Невже державу можна побудувати на крові та ненависті?

Націоналізм для мене – це також і пошук мирного співжиття всіх націй в ім'я своєї батьківщини та життя людини на землі. Бути націоналістом – це переконати росіянина, що він українець. Це змусити захворіти його любов'ю до своєї країни України. А якщо він буде любити цю країну, то він не може бути тобі ворогом. Бути націоналістом -це також і бути віруючою людиною, а не безбожником. Якщо в душі немає Бога, то серце обов'язково буде наповнено ненавистю. Націоналізм -це дійсно любов. Націоналізм та ненависть, то не від Бога.

Ми тільки вчимося бути націоналістами. Тому з настанням повноліття націоналізм стане звичним явищем в нашому суспільстві та набуде ознак патріотизму, а не егоцентризму, як це відбувається зараз. Доки не пройде подібної трансформації націоналізм не вилізе з касти маргіналів. Сьогодні націоналізм стрімко набирає розвитку на тлі всеукраїнського занепаду, але основною тенденцією до розвитку є власне егоцентризм та самозакоханість.

Я не розумію такого націоналізму, коли він зводиться виключно до вшанування пам'яті та нівечення маятників совкового режиму. Своїх героїв треба знати, вулиці названі ім'ями катів треба перейменовувати, але життя тільки на цьому не звелося. Коли у Франції бастують проти підвищення пенсійного віку, перекривають магістралі, а в Греції лізуть під кулі, мітингуючи проти політики Уряду, я не розумію мого рідного українського націоналізму. Моя країна нищиться, життя не варте нічого. І замість того, щоб у людей виховувати громадянську свідомість, ми виховуємо ненависть в собі до своїх ворогів. Я націоналіст. Моє життя -це боротьба. Нічого немає усталеного в світі, крім моєї любові до своєї землі.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua