Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
МАЗУР Олексій Миколайович   Януковичу гаплик!

В Україні вже діє закон РФ про екстремізм?

Олена Олійник | 19.08.2010 01:47

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

... чи на НП, як в окремо взятій державі?

В Україні вже діє закон РФ про екстремізм?
Так от я вам і кажу – що з того, що пан Мазур трохи помріяв уголос? Мало тут було різних марень та відвертої маячні, яка втім нікому не завадила?

І ось раптом...

А може, хтось із тутешніх можновладців обнадієно побіг з'ясовувати, чи то правда, що декому гаплик, а тоді винищив цю дезінформацію зі злості та розпачу, або ж з філантропічних міркувань – щоб інші не розчаровувалися так жорстоко?...

Особисто я схиляюсь до того, що справа у художній цінності літературного твору Мазура Олексія Миколайовича. Мені й самій здалося, що іноді великі майстри збирали докупи чотири слова більш вдало:)

Але й у цьому випадку – можливо тут знайти і блискучіші зразки різних літературних жанрів, і це навіть не потребуватиме надзусиль.

А от щодо політичних смаків, то вибачайте, шановні НП-шники – будь-яке звання, хоч на лобі його вибий, то не засіб ані для виведення плям, ані проти не надто палкої любові декого зі співвітчизників. І раніше на НП це нібито непогано усвідомлювали, чи не так?

Отже, я виражаю надію, що таке рішення було прийнято через неформатний для розділу "Статті" розмір публікації. В цьому таки є зерно правди народної.

Доведеться панові Олексію потішити нас всіх чимось більш розлогим з тієї ж опери. Я вірю, він зможе!

Коментарі
http://narodna.pravda.com.ua/discussions/4c59390b122df/, і навіть звертався з цим електронним листом до Олени Притули, то редакція на це ніяк не відреагувала. Їй було абсолютно по цимбалах. Інша річ – ВікторФедоричЯнукович, якому гаплик. І це могли б не помітити, пропустити. Що, не формат? А українофобія – формат? Але є в цій ситуації і позитив – хтось НП таки займається, хтось з редакції таки перечитує її і навіть, о диво! – модерує. Шкода тільки що не модерується українофобія. Їй на НП – завджи зелене світло.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua