Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   сире сало
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
6

Коментарі
Никита   | 28.07.2010 21:35
Пропонувати іноземцям їсти сире сало
А Вам відомо, що при сходженні на Еверест альпіністів на висоті рятує саме сире сало - і тільки воно?
Никита   | 28.07.2010 21:35
Плюс – мій
Beware   | 28.07.2010 21:39
А давайте краще не будемо. Давайте перенесемо до часів, коли ругати все українське стане немодним! Га? Бо зараз ВСІ ЗМІ ругають українське. То чого нам приєднуватись? Ми що, мазохісти? Та Ви ще і сало та часник заставочкою-картиночкою приставили! Яка гидота! Ну не соромно Вам, Білка?

Можемо розмовляти про стереотипи до усирачки. А змісту у тому?

Вношу свою долю у дискусію: все вищеозначене Вами не УКРАЇНСЬКІ національні риси. Це риси пост-совка! А совок "по визначенню" – це глибоко "русский человек". Так що, не требя ля-ля!
Beware   | 28.07.2010 21:40
Мінус – мій!
  | 28.07.2010 22:14
Никита:
Відомо, але не лише сало, а й цибуля і місцева горілкаю.
  | 28.07.2010 22:18
Є в мене знайомий негер. Ось як він змелёвує відмінність в наших менталітетах: Мы друг друга как собаки вылизываем, а вы грызётесь друг с другом как собаки.
Улас Золотоноша   | 28.07.2010 23:01
Анатолій:
Є в мене знайомий негер. Ось як він змелёвує відмінність в наших менталітетах: Мы друг друга как собаки вылизываем, а вы грызётесь друг с другом как собаки.
Нє в бровь, а в глаз! Ай да Анатолій, стєрвєц!...:)))))
Beware   | 28.07.2010 23:07
Українські хлопці вміють залицятися краще за російських (з спостережень). Але обох підпсував совок.

Щоб визначати якісь риси (негативні чи позитивні), треба від чогось відштовхуватись, з чимось порівнювати. Оскільки зараз на нашій землі панує русоцентричний погляд, дзеркало вийде кривеньке. Та й чужі вади видніші за власні. Фільтри не пускають побачити. Бо, сподіваюсь, запропоноване "мочилово" – це щоб виявити те, що заважає жити, окрім козлів, так? Чи щоб потішити когось та знов поглузувати з дурних хохлів?

Може, неграм і видніше)))))))) Але порівняння гидке все рівно. Не думаю, щоб вони один одного там вже дуже вилизували. Трібу на трібу!
Никита   | 29.07.2010 00:13
Анатолій:
Никита:
Відомо, але не лише сало, а й цибуля і місцева горілкаю.
На висоті дуже сухе повітря. Горло в людини пересихає, і дуже важко ковтати. А організм потребує багато калорій. І от сире сало виявилось просто незамінимою їжею в таких екстремальних умовах. А цибуля і тим більше горілка – тут не катить.
Білка   | 29.07.2010 07:27
Никита:
Пропонувати іноземцям їсти сире сало
А Вам відомо, що при сходженні на Еверест альпіністів на висоті рятує саме сире сало - і тільки воно?
Я пишу, що не потрібно Пропонувати іноземцям їсти сире сало.
Як можна було подумати, що я проти сала як такого. Сама час від часу його купую і їм. Але сирому салу не місце на міжнародних презентаціях – наприклад на українських вечорницях у Парижі.
В багатьох країнах місцеві жителі ласують хробаками, тарганами, але не закликають гостей із інших країн це повторювати
Білка   | 29.07.2010 07:34
Beware:
Я спочатку хотіла картинку з українцями для ілюстрації взяти, але вирішила, що це буде не етично. А сало витримає.

Рекомендую всім мислячим людям прочитати раритетну книгу Михайла Слабошпицького (десь 1994 р.) про Петра Яцика "Українець, який не хотів бути бідним". Там він пише, що Яцика, колишнього галичанина, обурювала кількість і пишність дифіляд українців Канади, а німці не робили того обжировиська зате їздили на німецьких машинах і оточували себе німецькими товарами.
Білка   | 29.07.2010 07:35
Анатолій:
Є в мене знайомий негер. Ось як він змелёвує відмінність в наших менталітетах: Мы друг друга как собаки вылизываем, а вы грызётесь друг с другом как собаки.
Щиро дякую за доповнення.
Білка   | 29.07.2010 07:52
Цю розмову я почала тому, що в даний час шукаю вентилятор для батьків. Ну скажіть мені це єврейські чи російські штучки, що я не можу купити ветилятор надійний і дешевий, або навіть надійний і дорогий зроблений в Україні? От власне в цій конкретиці – небажанні бути співвласниками бізнесу (який наповнює кишені грошима, з яких потім можна впливати на ЗМІ і все інше) і є головна проблемна риса. І не треба лазити подумки в історію і вправлятись у її інтерпретації. Треба зробити цех по виробництву вентиляторів.
Львів'янка   | 29.07.2010 09:38
Білка:
Цю розмову я почала тому, що в даний час шукаю вентилятор для батьків. Ну скажіть мені це єврейські чи російські штучки, що я не можу купити ветилятор надійний і дешевий, або навіть надійний і дорогий зроблений в Україні?... зробити цех по виробництву вентиляторів.
Добрий вентилятор, ще можна знайти на ринках, у відсіках де торгують старими речами.
Там ще можна знайти стеренький по вигляді але надійний в роботі.
Цех ВАМ (в Україні) ніхто не дозволить відкрити, тільки по тій причині, що ІЗ УКРАЇНИ зроблено зону по скиданні низькоякісного товару...бо іншого немаожна ввозити, а виробляти тим більше.
Для виробництва необхідна воля влади...
Влада-окупаційна
florian   | 29.07.2010 10:13
Білка:
Шановна білочка! Для того аби виробляти такі речі як виробляв Гужва, треба мати неабияку наглість та безпринципність. Українцям не властиві такі риси... Ви ніколи не зіштовхувалися з такими речами як агресивний телемаркетинг?... а я зіштовхувався... в компанії з ізраїльськими інвесторами... А пишу я це не для того, щоб когось принизити чи влаштувати погроми, а для того аби українці ЗНАЛИ хто є хто... щоб коли їм таке в житті попадеться, то вони не угинали і не казали, а ми ж не знали, що такі люди можуть існувати... а ЗНАЛИ наперед чого від них можна очікувати і при спробах маніпулювання з їх сторони – ДАЛИ ГІДНУ ВІДСІЧ...