Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мій брат -націоналіст.


9
Рейтинг
9


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
4

Україна дала світу більше ста тисяч пісень?

Мій брат -націоналіст.
Якщо вже нагадали таку тему, як українська пісня, то наведу вам один приклад. Мій менший брат взагалі не розмовляє українською, він вчився в російському класі, він нагадує скинхеда, такого -собі двохметрового лисого українця, який не прочитав жодної книжки, він може набити морду будь-кому, любить Сектор Газа, Гражданську оборону, Цоя і вірить в те, що всі двіки курви. Така його філософія. Але.

Ось вже два роки він на Москві заробляє, бо в Україні йому немає місця.

Проблематика в чому? В тому, що він став націоналістом. Це сталось нещодавно, відразу, як він поїхав на Москву. Коли він мені телефонує, то відразу питає, "Ну чё там, братан, ехать домой или нет? Работа нормальная есть, а? Бо меня эта Москва задолбала. Ты себе не представляешь, как. А, вчера случайно встретился с западенцами, проорали украинские песни до утра в московском кабаке. Гимн Украины пели раз двадцать. Не этот обрезок, а полностью и эту твою любимую, – Червону калину. Ни одна б...ть московская не подошла, все эти с.ки просто зассали. Ты вообще не представляешь, бухать в Москве и орать украинские песни. Б...ть, как я хочу домой".

Вот такие диалоги.

Мого брата ніхто і ніколи б не назвав націоналістом в моєму місті, але тепер він є націоналістом. Наша мати є росіянкою, а тому ми не є титульною нацією і ми не можемо претендувати на виключну арійність, мій брат не розмовляє українскою, але хто мені відповість, як наполовину росіянин став націоналістом працюючи в Москві, або можливо це -Євшан-Зілля?...

P/S/ В Україна дала світу більше ста тисяч пісень.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua