Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
4

Інтерв"ю Петра Порошенка на УП

Никита | 17.06.2010 14:19
Читав відповіді Петра Олексійовича на запитання Найєма (журналіст запитує російською, а Порошенко відповідає українською, між іншим), – так от, читав і думав: "Що ж так не сподобалося пану Кр-ку у словах чи діях Порошенка? Той говорить практично як Кр-к. Інколи навіть тими самими словами..."
Коментарі
Никита   | 17.06.2010 14:25
"Пётр Алексеевич, после президентских выборов вы не высказывали своего отношения к новой команде власти. Вообще как вам то, что происходит в стране?

- Будь-які події мають білу і чорну сторону, білий і чорний бік. І є позитивні, і є негативні речі. Я вважаю, що поки що ми маємо достатньо оптимізму для того, щоб стверджувати, що Україна може реалізувати нові можливості, які відкрилися перед нею. Я оптиміст і переконаний, що ми все ще можемо провести реформи, ми все ще можемо покращити ситуацію і досягнути тої мети, яку я переслідував, перебуваючи на... у тому числі і на посаді міністра закордонних справ." (кінець цитати)
КАКА воно і є КАКА... І Ви мене ніколи не переконаєте в протилежному, бо мало ще каші з'їли, а також не знаєте людей...
Никита   | 17.06.2010 15:34
Ткаченко Віктор Іванович:
Черговий раз Ви дали точну назву і характеристику собі.
  | 17.06.2010 15:37
Никита:
Я виразно написав, що мені не подобається. Це він для захисту своїх бізнеінтересів штучно роздув піар вкцію про "утиски" свободи слова в Україні і це тоді, коли сам добре знає, що це обовязково вдарить по міжнародному іміджу України. Зараз, коли ведуться переговори про безвізовий режим, цей "зачик" спровокував якісь там моніторинги України. Кинув на неї тінь, аби тільки відстояти здобуті рейдерським шляхом ці додаткові частоти. Проаналізуйте, що транслює 90% часу цей канал "чесних новин" – ідіотські реклами. А це грошики і тільки грошики!
Йому до лампочки Україна, аби тільки платили за рекламу конснрвів.
Ну і Ваша теляча радість про його Українське інтервю – менше 5%. Уряя!
Никита   | 17.06.2010 15:54
Кр-к:
Шановний, в мене немає ніякої радості з приводу інтерв"ю Порошенка. Пояснили, з чим Ви незгодні – і добре. А все решта, що каже Порошенко – слово в слово, що й кажете Ви. Тільки, на відміну від Вас, П.О. висловлює свої думки ввічливо, не ображаючи тих, хто з ним не згодний. Отже, шансів знайти підтримку він таки має. На відміну від Вас.
  | 17.06.2010 16:25
Никита:
Вас те уряя образило? Але не сменш шановний Никита, коли Ви вже підкреслюєте ""країнськість" цього пана, то хоч дочитайте інтервю до кінця, а вже потім висловлюйте своє захоплення. Стосовно підтримки...то це залежить хто підтримує. Ви ж самі знаєте чого вартою є підтримка певних читачів. Мене цікавлять думки, а не тупі плюси чи мінуси
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua