Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

За моє жито мене і бито.

4
Рейтинг
4

Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

Чи знаєте ви, що всі військовослужбовці Чорноморського флоту РФ, які залишились проживати після звільнення в запас на території України отримують пенсії з бюджету нашої країни, себто за рахунок тих внесків, що ми сплачуємо в Пенсійний фонд.

За моє жито мене і бито.
Українське суспільство охопила хвороба під назвою "Чорноморський флот РФ", яка може мати побічні дії у формі громадянського протистояння та навіть протистояння з нашим сусідом. Нарешті ми почали обговорювати речі, від яких залежить майбутнє нашої країни. Нарешті українське суспільство розуміє, але ще не до кінця, що перемога можлива лише разом, а не поодинці. Дискусія навколо Чорноморського флоту та підписання Януковичем відповідної угоди проходить якось однобоко, внаслідок чого до людей не доносять тієї інформації та думок, які було б слід знати всім. Захисники Януковича всі, як один верещать, що Україні ця Угода дуже вигідна з матеріальної точки зору, а в умовах кризи – це спасіння для нашої держави.

Якщо так, то давайте будемо рахувати. Обговоримо лише одне питання, – це пенсійне забезпечення військовослужбовців, які служили на Чорноморському флоті РФ та залишились проживати на Україні, в основному в Криму та Севастополі.

Чи знаєте ви, що всі військовослужбовці Чорноморського флоту РФ, які залишились проживати після звільнення в запас на території України отримують пенсії з бюджету нашої країни, себто за рахунок тих внесків, що ми сплачуємо в Пенсійний фонд. Якщо це для вас новина, то ще з 1992 року, коли була підписана Угода про порядок пенсійного забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей i державне страхування військовослужбовців держав-учасниць СНД від 15.05.1992 р. Україна здійснює повне пенсійне забезпечення військовослужбовців іншої держави, але жителів України.

Стаття 3 цієї Угоди має наступний зміст: "витрати на пенсійне забезпечення військовослужбовцям та їх сімей і обов'язкового державного страхування військовослужбовців здійснюються державами-учасницями за рахунок їхнього бюджету без взаємних розрахунків між державами".

Щорічно більше тисячі таких пенсіонерів, які в основному молоді та здорові від 37 до 45 років звільняються в запас та залишаються проживати в Україні. До цього додам, що ці пенсіонери мають паспорт громадянина РФ, налаштовані проти України та всім серцем воліють приєднати Крим до своєї батьківщини. Як ви знаєте, пенсії військовослужбовці, особливо Чорноморського флоту мають не такі, як основна частина наших співгромадян, а в основному кілька тисяч гривень, деякі особливо видатні громадяни з генеральськими погонами по кілька десятків тисяч гривень. Пенсії їм платимо ми з вами за що на нас постійно плюють, зневажають нашу країну, а на морі в Криму ми насправді в гостях. Можете тільки уявити, яка кількість пенсіонерів – громадян РФ годує український бюджет.

До вищевказаної Угоди не приєдналась Грузія та Прибалтика, всі інші країни СНД починаючи з 1992 року годують численних військових великого брату. Таким чином великий брат "пристроїв" досить непогано своїх вояк.

Думаю, що поки що ви не особливо звертали увагу на скорочення військових Чорноморського флоту РФ за рахунок пенсіонерів. Тепер, якщо ви дізнаєтесь, що Росія вирішила скоротити частину військових, то знайте, що оплачувати ці новації будемо ми з вами.

В такій ситуації не зацікавлені саме військовослужбовці всіх країн СНД та безперечно Україна. Чому б Януковичу не підписати нову Угоду про пенсійне забезпечення військовослужбовців за умовами якої всі держави СНД проводили б розрахунки за своїх громадян. Україна б безперечно виграла, враховуючи неспівмірність кількості військових пенсіонерів. Виграли б від такої угоди і самі військовослужбовці, бо пенсії нараховуються згідно законодавства тієї країни, де проживає пенсіонер-військовослужбовець. Якщо пенсії буде відшкодовувавати, наприклад, Росія, то чому б Україні не підняти пенсії в два-три рази. Можна вести мову про денонсацію пенсійної угоди? Можна, але шкода наших співгромадян, які залишились проживати на території інших країн СНД. Чому б не об'єднати військових пенсіонерів Чорноморського флоту навколо ідеї зміни п. 3 Пенсійної Угоди через проведення взаєморозрахунків та відповідне підвищення пенсій в кілька раз?

Чому взагалі цей факт замовчується?

Чому 40-річний бугай, який отримує пенсію в т. ч. і за мій рахунок цього не цінує і не бажає добра землі на якій він живе?

Чому?

А для тих, хто рахує угоду благословенною або вигідною, а присутність флоту іншої держави комерційно привабливим то порахуйте тільки по одній статті витрат – пенсійне забезпечення. Починаючи з 1993 року рахуйте в середньому по тисячі пенсіонерів наростаючим підсумком.

От і виходить, що за моє жито мене ж і бито.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua