Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Розумні голосували проти всіх Напишімо розумну Конституцію

НЕ НАРОД ВИННИЙ

VANO | 5.04.2010 16:08

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
5

Постійно і об'єктивно контролювати чиновників та відповідно організовувати вибори в Україні може тільки всенародно обране ВІЧЕ, а не ЦВК, обрана можновладцями.

НЕ НАРОД ВИННИЙ
Надто чимало сучасних пасіонаріїв звинувачують народ України в невдалих виборах президента. Cтатечний В.І. Ткаченко бідкається: "Мо'... народ наш помудрішає – вибиратиме озираючись". Семёна Битого розвезло (фу, на фото): "...Страну "шмонает" без устали. Что ж, жрите за хамлом га-но, раз сами вторсырьё избрали!"

Ви б, пани, дико болящі за народ, хоч би в чомусь трохи засумнівалися б. Може зрозуміли б: "Народ наш, в більшості, принципово правдивий, розумний і активний, особливо ті, хто проголосував "проти всіх"! Таких багато, але їх кількість бояться друкувати, тому що:1/ Виборів, як розумного волевиявлення, в Україні давно не було.

2/ Був черговий (Потьомкінський) вертеп під назвою "вибори".

3/ ЗМІї постійно, особливо перед виборами, зомбують народ.

4/ Цькують не думати, а ненавидіти (наприклад, за мову...)

5/ Відволікають увагу від головних проблем і злодіїв.

6/ Труять свідомість подачками та обіцянками.

7/ Заставляють голосувати за "менше зло".

8/ "Обирають" тих, хто дає більше грошей.

9/ Виродки сіють жадобу і цинізм.

Робиться це, щоб продовжити історично відсталий і згубний, авторитарно-блатний, азіатсько-комуністичний стиль влади на території бувшої (тупим хоцца і майбутньої) Російської Імперії. Жадібне місцеве і столичне начальство бажає надалі нагло помикати "своїм" задуреним народом. Місцеві кровопивці вислужуються перед всесвітніми кровососами, щоб їм надалі дозволяли награбоване з рідного народу приховувати в закордонних банках. Надіються, що діти не відмовляться від брудного, нечестивого спадку батьків-злодіїв, не проклянуть, прізвище не поміняють. Бо сорому нема! Діти ж їх юродиві з 16 літ по ресторанам з балдями балдіють. Розлучають сім'ї, над гітарою глумляться, на іноземній мові вроді пісні хриплять, липнуть до спини байкарів і абикуди куди їдуть-їдуть.

Сприяючи гниючій відсталості конкурентів, міжнародні фінансові воротили з чималим зиском приховують награбоване. Організують фінансово-економічні кризи, ще більше багатіють та "інвестують" зайві гроші на подальше розкрадання (з відкатами). Тому кажуть: "Вибори відбулися в основному, більш демократично".Згадувати про такі "вибори" огидно! А покірно приймати участь в такому ізувірстві, вроді голосувати, це значить – всією дебільною бандою хамськи плювати в їжу, жерти та й ще щось хрюкати. Такі "вибори" тільки маскують сором, нагло легітимізують чергових зрадників.

Чесних депутатів ця система пропускає тільки для того, щоб вони уособлювали "присутність демократії", в жалюгідній меншості щось безпомічно базікали, навіювали зневіру в людську гідність, нищили всяку надію на розумне майбутнє.
- Чому в Україні за 20 років "суверенітету" – ніякого толку? Навіть чітко не озвучена "Національна Ідея"? Голодомор і то затріпали. Що все по кліше: "Гельд унд гендель юбер аллес!"?

- "Аллес капут"! "Всё пропало!". Світ змінився. "Передові" країни повинні покірно замовчувати національність в паспортах. Нову націю табунять – "Золотий мільярд". Наші багаті йолопи – туди ж – жовте стікає в жовте. "Люди гинуть за метал!" Чуєте Вагнера?!

Земна куля перенаселена. Всім нормально їсти – зась! "Єсть одно мнєниє, дорогіє товаріщі", що усі бідні "недотепи" повинні вимерти від дикого задоволення: пожирання синтетичного сала та генетично модифікованих білків, самогону, курева, наркоти, сексу з витівками, СНІДу, рваної музички, всякого пагубного буйства і екстремалу у "всесвітньому блаженстві і любові".

А який опір? Стати графоманом "Народної Правди"? Пасивно почитувати комп'ютерну всячину, позіхаючи після вечері? Пускати тихого шептуна мінусами? Щось пописувати ради власного авторитету у власних очах (бо ж рідко хто відгукується)?

Вислужуватись навколо багатих громадських "діячів" – майбутніх партійних бонз? Та ну їх, усіх їх вонючими торбами рублів, доларів і євриків – та у Центральну Виборчу Дупу! Бо вони нагло впевнені: "Кого їх гроші вибрали – того й обдурений плебс "обере".

Обирати повинні розумні люди, а не гроші. Хто, навіщо придумали дешевий спектакль всенародного вибору з більш ніж чортової дюжини претендентів? Хто посварив "національно свідомих патріотів", навчив непримиримо дико лаятись, дозволяти "любим друзям" розкрадати бюджет під мямлі "боротьби" з корупцією? Чому лякали обирати хоч кого, бо ще гірше буде?

Хто спотворив конституцію, в якій дозволено бути президентом, навіть коли за нього проголосувало менше половини громадян України? Адже не можеш голосувати сам – довір це чесному виборщику, а не членам партії та партійній виборчої комісії.

От, коли більше половини електорату на вибори не прийде (але в день виборів "чомусь" будуть ходити з дебелими осиковими кілками), то оце буде "культурне" попередження. Такої принципової народної свідомості європейські банкіри нашим злодіям не простять. Награбовані гроші в банках заморозять. Як усіх Лазаренків (десь біля 6% електорату) посадимо на парашу -от тоді підемо на вибори! А поки що, ніхто всенародною більшістю президента не обрав. По існуючій системі безправ'я, нагло перемогли більш організовані, менше сварливі між собою конкуренти. А програли вибори псевдодемократи правлячої, та зрадившої народ, "еліти". "Доборолась Україна до самого краю, гірше ляха свої діти її розпинають" Т.Г. Шевченко.

Це ще добре, що президентом обрали дядька "з простого народу", скрізь побувавшого"грамотія-професора", успішно попрацювавшого "і кувалдою, і пером". У всякому разі його жінка і діти значно менше корчать з себе "сіятелєство". А що буде, як Янукович, згадавши дитинство, візьме та й зробить щось корисне для бідного народу?! (Господи-боже, скільки нового і корисного чекає здійснення! Попросіть людей по-людськи. Оглухли! Крадуть і уродують).

300 років тому наш розумний (та також бепомічний з-за зрадливої старшини) гетьман Пилип Орлик написав розумну конституцію Запорізьких Козаків. Згадаймо його "незлим, тихим словом", написав він конституцію першим у світі! Далеко сьогоднішнім панам до П. Орлика. Сучасна політична старшина, в міру своєї обмеженості, конституції пише "під себе". (Наприклад, Ющенко резервував собі довічно безкарне, тепле місце сенатора).

Тут, в "НП", було друкувався якийсь "грузин". Писав що постійно і об'єктивно контролювати чиновників та відповідно організовувати вибори в Україні може тільки всенародно обране ВІЧЕ, а не ЦВК, обрана можновладцями. Також вірно: "В Законодавчі Збори обирати не пустобрехів-політиків, а компетентно успішних професіоналів по 1 з 200 основних професій". Плюс по 1 сенатору, успішно компетентному в своєму регіоні. Разом буде 225 депутатів (все вдвоє менше 450-и нинішніх багатих та склочних дармоїдів). Відповідально керувати урядом повинен Президент, бо дві голови сьогоднішній Україні годувати тяжко і безглуздо. Суд також повинні обирати ті, кого обслуговує цей суддя з присяжними. Така влада в Україні була б більш доцільною для звільнення від сучасної гнилої політичної корупції.

Хто підтримує ці пропозиції, – дозвольте я буду з Вами. Культурно, на спеціалізованій інтернет-конференції, напишемо "Всенародну Конституцію", щоб захистити народ від червивої грішми "еліти", жадібних космополітів, політиків-параноїків, юродивих юристів, президентів-сенаторів, хворих академіків, самовпевнених базік, психопатів та екзальтованих містиків різного "каганату-гетьманату".

Хай буде розумний, конституційний порядок на землі, де живемо ми і будуть жити наші більш розумні, здорові і, можливо, більш щасливі нащадки! Конституційний Референдум повинен бути доступним кожному нормальному громадянину, усім свідомим українцям світу. Участь в референдумі даватиме право на громадянство України.

На такі вибори охоче прийдуть нормальні громадяни.

Шануймось.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua