Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відкрийте очі!


10
Рейтинг
10


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
7

Пропоную всіх, кому доля Народної правди небайдужа оголосити бойкот НП. Пропоную до тих пір, доки не наведуть порядок на сайті, нічого не друкувати. Так ми можемо врятувати цей ресурс.

Відкрийте очі!
Перепрошую шановну громаду за те, що матеріал не стосується глобальних проблем людства або проблем нашої держави, бо мушу висловити на загал свої крамольні думки.

Не секрет, що на НП вже давно сформувався "костяк", або можна сказати – актив, який тримає цей сайт. Це і відстоювання України зо всілякими покидьками, і вболівання за долю країни, і відродження національної ідеї. Я звертаюсь до всіх, а особливо до шановних панів та пані: М. Терен, В. Ткаченко, Кр-к, Никита, jurko, О. Олійник, Лвівянка, Вітер з Гаю та багато іншіх. Для того, щоб відкрити очі я за настановою Никити вирішив подивитись на сайт politico. І що я побачив? Я не побачив там цього політичного флуду, всяких Микол Хмеленюків, Свєт Гордєєв та інших. Теми, що обговорюються цікаво обговорювати. Ось вам кілька прикладів: Польща: є, чому повчитися... Голод. Технология... Подборка по Украинско-Румынскому противостоянию... Как Украина подарила часть своей територии Молдове... Два рiзнi народи"А" и "Б" сидели на трубе. "А" упало, "Б" – пропало. Кто остался на трубе?;-)

Тобто, ви зрозуміли, що на цьому сайті люди обговорюють теми варті уваги. Їх чомусь не цікавить ці кляті судимості Януковича, сумки від Віттона пані Тимошенко, та чому Яценюк їсть кури ввечері.

А знаєте чому? Бо модераторів сайту цікавить, що подумають про їх ресурс, бо їх цікавить, щоб ресурс не перетворився на клоаку, бо нарешті вони слідкують за своєю власністю. БО ВЛАСНІСТЬ ЗОБОВЯЗУЄ. Сайт також є власністю. Невже це пусті слова? Шановні мною поважні люди в своїй державі "корчаться", просять модератора: "Шановний модератор, а не були б ви такі ласкаві та може прислухались би до нас? Ви знаєте, дуже багато сміття, а ніхто не вивозить, якось воно неправильно не вивозити сміття. Може ви переглянете концепцію вивозу сміття?" І Т. Д. Матеріалів було дуже багато... ТА... ЖОДНИХ ВИСНОКІВ... ЖОДНИХ ДІЙ...

Жах. Та невже це сидить якесь дівчисько та закриває очі на такі "промблєми"? Та невже ресурс продали кому треба (хтось сказав при обговоренні)? Та невже тисячу інших невже?

Коли я прийшов на сайт в червні цього року, мені дуже сподобалось, що навколо мене стільки однодумців, що поклали б своє життя за Україну, що в нашій державі є надія. А що зараз? Як не зайдеш на ресурс, так Янукович та Ющенко. Яценюк та Тимошенко. То Янукович соплі не витер, то Тимошенко витерла соплі Януковичу. Та невже це журналістика? Я особисто стомився.

Пропоную всіх, кому доля Народної правди небайдужа оголосити бойкот НП. Пропоную до тих пір, доки не наведуть порядок на сайті, нічого не друкувати. Так ми можемо врятувати цей ресурс...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua