Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чи потрібен регламент на Народній правді?


13
Рейтинг
13


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
2

Моя пропозиція дуже проста та вважаю, що буде мати сенс та результат. Встановити регламент. Наприклад. Два матеріали за добу, 3-4 лінки від одного автора. Інші матеріали понад норму автоматично не повинні публікуватись.

Чи потрібен регламент на Народній правді?
Певний час існувала загроза, що Народна правда може скотитися на самий низ. Висловлювались окремі думки, що винуватцями є засилля українофобів, які перетворюють ресурс на арену україно-російсько-фобських воєнних подій. Але, минув той час, і останній місяць без допомоги москалів та інших осіб ресурс перетворився на політичну клоаку різнобарвного флуду. Раніше був один пан Бровко, і його таємниці Вавілону ще створювали якийсь колорит та самобутність ресурсу. Можна ще згадати кілька політичних організацій та найманих працівників, матеріали яких публікувались у пропорційному відношенні, щоб це виглядало не так огидно. Але за останній місяць щось прорвало. Невже це НАРОДНА ПРАВДА? НЕВЖЕ ЦЕ НАРОД? Ресурс нахабно використовується як агітаційний механізм передвиборчої кампанії. Окрема тема, феномен Миколи Хмеленюка. Його плодючість не знає меж. Роботодавці, агов, де ви? Та дайте йому роботу!

Автори ресурсу вважають, що Народну правду не можна обмежувати, бо це ж народ, це ж барометр суспільно-політичних тенденцій. Чи потрібен регламент?

Давайте, уявімо ситуацію, коли на зборах виступають шановні пани Хмеленюк або Бровко, а регламенту немає, та вони до ранку будуть вам відкривати всі таємниці. І будуть праві, бо мають право голосу, на вільне вираження своїх поглядів та переконань. Якщо є можливість, то завжди знайдуться бажаючі цим скористатися. Якщо на Народній правді не існує ніяких обмежень щодо кількості матеріалів та їх змісту, то звичайно, що цим правом користуються певні особи.

Моя пропозиція дуже проста та вважаю, що буде мати сенс та результат. Встановити регламент. Наприклад. Два матеріали за добу, 3-4 лінки від одного автора. Інші матеріали понад норму автоматично не повинні публікуватись. Пропоную вносити пропозиції та обговорювати... якщо думка авторів має якесь значення та вагу для модераторів та власників Народної правди...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua