Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/discussions/4a9ebb9271a6a/

Спланована атака когось із народноправдівців?...

Улас Золотоноша | 2.09.2009 21:38

Привертати увагу знову й знову до неприємної для мене теми примушує одна пікантна обставина – свідома (?) байдужість редакції "Народної правди" до подальшої долі, а головне, чесної репутації її дітища – інтернет-видання...

Я не знаю, як там у інших завсідників "Народної правди", але ось уже кілька днів поспіль із моїм ноутбуком коїться щось незрозуміле. Щоразу, як тілько треба переходити з гілки на гілку або оцінювати якусь нотатку чи статтю, я змушений реєструвати свій нік, оскільки його регулярно й цілеспрямовано хтось вибиває. Пересідав на стаціонарний комп'ютер – однаковісінька ситуація. Хоча в мене і там, і там задіяна, здавалося б, вельми надійна автоматизована реєстрація. Тож виникає питання: хто такий отой загадковий і всесильний "хтось"?... А може це чиясь спланована атака проти мене, адже вилиті сотні кілограмів і навіть не одна тонна брудної брехні на мою бідну сиву голову, за яку в цивілізованих суспільствах зазвичай притягають до кримінальної відповідальності, та перманентне перебування на сайті численних негідників-провокаторів, що використовують моє чесне прізвище, а також деякі мої офіційні псевдоніми (тут уже давненько "гуляють" привільно з ласки не Божої, а редакції "Народної правди" всякі там псевдо"ткаченки віктори", псевдо"віктори ткаченки", псевдо"віктори боцмани", псевдо"уласи золотоноші", не кажучи вже про численних лайнофразівців і окремих провокаторів із ХайВея чи "Фрази"), майже не принесли так очікуваних результатів для моїх "доброзичливців"? Щоправда, дехто з нормальних авторів НП уже почав було вірити їхнім божевільним небилицям...

Отже, я змушений навіть висунути нібито й абсурдне припущення, проте воно не позбавлене певного сенсу, оскільки редакція мовчить, наче води в рот набрала: "Невже отой нахабний і всесильний "хтось" перебуває в лоні самої..."Народної правди""? Якщо так, то це вже повний абсурд!... Приїхали, як кажуть...

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua