Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
11

Коментарі
  | 2.09.2009 21:53
Чахлык учись стилю, а то от тебя на сто километров то спостеригачем то МАСНОМ то вообще неясно какой болячкой пахнет.НО вонят всегда!
Аналогічна ситуація і у мене. Через НП (не знаю яким чином), я отримав вірус, який чомусь працює тільки на Mozilla. Але я встановив Opery і жодних проблем. Питання в тому, чому вірусні атаки були вибірковими на наступний день після кількох реплік на адресу одного з шанованих панів на НП з націоналістів. Мені з цього приводу чомусь саме путіноїди вже пришили паранойю на фоні вживання трави. Щось тут не так. Цікаво, чи були в когось подібні проблеми?...
  | 2.09.2009 22:17
Скакодуб Андрій Васильович:
Але я встановив Opery і жодних проблем...
Ждите,будут как в Уласа, Opera теряет куки, особенно у тех кто насвинячил и не извинился!
Victoria   | 2.09.2009 23:02
Скакодуб Андрій Васильович:
Питання в тому, чому вірусні атаки були вибірковими на наступний день після кількох реплік на адресу одного з шанованих панів на НП з націоналістів. Мені з цього приводу чомусь саме путіноїди вже пришили паранойю на фоні вживання трави
Шановний пане, Ви або провокатор, або круглий дебіл. Третього тут недано.
Улас Золотоноша   | 3.09.2009 00:41
Псевдоуласа й "віктора ткаченка" прибрали – дякую! Але ще залишились псевдо"ткаченко віктор" і псевдо"віктор боцман". З'явилися фальшиві "ніколай сухомлин" та "а.іванов"...
Никита   | 3.09.2009 01:39
Улас Золотоноша:
Псевдоуласа й "віктора ткаченка" прибрали
Але залишилась фантомна стаття Прохання до модератора взагалі БЕЗ АВТОРА

ааааааааааааааааааааааа!

Я такого на НП ще не бачив... ужосужосужос
Улас Золотоноша   | 3.09.2009 02:03
Маю маленьку надію, що до ранку приберуть...:)
Улас Золотоноша   | 3.09.2009 02:05
Але шалені атаки тривають. Весь час вибиває мій нік, як не реєструю...
  | 3.09.2009 02:18
Улас Золотоноша:
Але шалені атаки тривають. Весь час вибиває мій нік, як не реєструю...
Заходи с ИЕ и не морочь голову людям.
Улас Золотоноша   | 3.09.2009 02:26
Я нікому нічого не морочу. Ви свій клон перевіряли? До речі, зі Львівщини...:)
Victoria:
Дуже ввічливо. Приємно було з вами познайомитись.
Ввечно пьяный...   | 3.09.2009 10:49
Улас Золотоноша:
Я нікому нічого не морочу. Ви свій клон перевіряли? До речі, зі Львівщини...:)
Ты всем морочил голову на Фразе. Теперь тут покоя не даешь. Обиженный какой. Сродни подонку п Резиденту
Иди лучше поучись, хотя бы, в ЦПШ. А, лучше, сразу в дом умалишенных.