Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Інна vs Шариков

Ант. | 5.08.2009 10:03

11
Рейтинг
11


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
4

Про Інну Германівну та Поліграфа Поліграфича

...

Булгаковський Шариков, як відомо, сміливо брався за розв'зання будь яких проблем: від матеріального забезпечення робітничого кредиту до ідей встановлення загальної справедливості шляхом "взять і подєліть".

Інна Германівна також сміливо береться за розв'язання складних проблем – от і про Севастополь і кримських татар згадала. Щоправда, за маштабами ці пероблеми явно недотягують до рівня шариковських про встановлення загальної справедливості – можливо через те, що на відміну від Шарикова Інна ніколи не займалась питаннями покриття робітничого кредиту котячими шкірами, – от і розділ "Меценат" її персонального сайту за своїм змістом нічим не відрізняється від інших розділів, – але запропоновані Інною Германоівною шляхи вирішення цих проблем явно тягнуть на плагіат з шариковських.

І дійсно, як ще можна розцінити її пропозицію щодо розв'язання проблеми кримських татар:

нужно приостановить на некоторое время процесс возвращения крымских татар на полуостров, чтобы обустроить быт ранее прибывших переселенцев и решить существующие проблемы с водой, дорогами, газом в Крыму ("Крым: перезагрузка", Інна Богословська, http://pravda.com.ua/news/2009/8/4/99356.htm)

Як на мене, запропонований Інною Германівною шлях розв'язання проблеми розселення кримських татар в Криму є подібним до того, якби проблему нестачі харчів запропонували розв'язати не шляхом збільшення їх виробництва, а шляхом зменшення кількості їдаків; а пропозиція щодо міста-кондомініума Севастополя навіть і аналогій не потребує – чисто шариковське "взять і подєліть".

І вступати з цих питань з Інною Германівною в дискусію це те ж саме, що професору Преображенському замість репліки про "космічну дурість Шарикова" розпочати читати Поліграфу Поліграфофичу університетський курс лекцій з питань держави і права.

І Право застосовувати тут також ні до чого так само, як на "концерт" Шарикова з балалайкою на університетському вченому зібранні запрошувати міліцію – це не питання Права, це чисто клінічний випадок.

Єдине, на що могла б знадобитись Феміда – допомогти доправити хворого до лікарні. А не допоможуть, то "душілі ми їх, душілі, душілі, душілі..." може стати не цитатою з романа класика, а темою з останніх новин: дарма, що в І.Г. відсутня практика "очистки" – спосіб мислення співпадає, ось що головне...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua