Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/discussions/4a72b855f29be/

Чи існує найдієвіший спосіб позбутися інтернет-хуліганів?

Улас Золотоноша | 31.07.2009 12:24

Як відомо, боротьба Добра зі Злом вічна, проте відомо й інше, що перемога Добра над Злом можлива лише за однієї умови: треба ні на мить не забувати, що Зло має унікальну властивість відроджуватись...

Боротьба проти присутності нахабних, безпринципних і вельми цинічних інтернет-хуліганів на "Народній правді" ведеться почасти практично з часу появи популярного інтернет-видання, але поки що безуспішно. Певні здобутки від боротьби зазвичай ми мали. Згадаймо, як позбулися ми надокучливих і надзвичайно агресивних анонімів, які буквально окупували інтернетпростір. Це була наша маленька перемога, коли їх не стало. Та хулігани не розгубилися й стали реєструватися, розмножуючись численними клонами, тож їхня "чорна" робота не припинялася ні на мить, а в певні періоди навіть зашкалювала всі показники.

Нещодавно дописувач НП "Спостерігач" торкнувся вкотре цього болючого питання, яке викликало в свою чергу жваву дискусію. Приємно констатувати, що ця дискусія отримала певні позитивні результати. Здається, дійшли таки взаємної згоди, що у вересні ми надішлемо колективного листа на адресу редакції з настійною вимогою покінчити з неконтрольованою анархією на сторінках "Народної правди". Як показав досвід, це чи не єдиний найдієвіший спосіб вплинути на редакцію, щоб вона виконувала врешті-решт задекларовані нею елементарні морально-етичні норми.

Отже, наберімося терпіння й дочекаємося вересня, а там побачимо, що з того вийде.

Іншого шляху як колективна дія не існує...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua