Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   НП   Григорович-Барський   Є!   Є

Не усяк народжується архітектором...

Олена Олійник | 17.06.2009 07:00

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
3

... а їсти хочеться усім

Не усяк народжується архітектором...
Здається, можу потішити тих із тутешніх, кого засмучувала нібито відсутність модерування на НП. Тепер його присутність є.

Окрім усіма, сподіваюсь, поміченого зникнення такої нібито панночки Алексмамби, відзначилися адміністратори ще принаймні раз. Від забруднювача простору Барського, що не Григорович, а зовсім навпаки, мала з'явитися ще одна витискачка людей з отакенною назвою:

Еще немножко о свидомитах

Виявила випадково, натиснувши на профіль замість стрічки коментарів. Для сайту характерне таке собі гальмування на різних сервісах, особливо – перерахунку балів та рейтингів, але буває й таке: сторінки вже не існує, а назва на профілі автора лишається.Тож за що нема лаяти НП, то й не треба. Щоправда, за з вашого дозволу автора також перейматися немає сенсу, бо оскільки той є Барським-не-Григоровичем, як вже згадувалося, а зовсім інакшим, тож і відрізняється плодючістю рекордсмена.

Стосовно порятунку простору та в цілях сприяння нормальним дискусіям – мабуть і ви, і врешті-решт модератори маєте рацію. Та я все одно мабуть залишаюсь супротивником будь-якої цензури в Інтернеті. Щоправда – тепер вже більш млявим.

Ну нехай би виблискувала та дурість на повний зріст...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua