Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
11
Рейтинг
11


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
3

Коментарі
Ekain   | 5.03.2009 14:00
Вітаю, Юрію!
Ми, українці, знаходимось в дивному становищі, бо своє ставлення до обраних нами політиків постійно маємо узгоджувати з тими, хто називає себе українцем, але живе за кордоном, а розвиток своєї мови – постійно узгоджувати з тими, хто цією мовою в посвякденному житті не користується і не збирається використовувати. Не зайвим буде нам набратись духу та почати нагадувати "радникам" про моральне право давати оцінки і поради. Не обмежуючи прав жодної людини на висловлення своєї думки, нам слід втім довести до відома всіх, чиї думки ми будемо брати до уваги, а чиї ми ввічливо ігноруватимемо.
Ekain   | 5.03.2009 14:05
Є ще інший аспект. Мовна політика влади впродовж всіх років незалежності дійсно була і є недолугую, науково не обгрунтованою, не профінансованою, не підкріпленою кадровою політикою у сфері теоретичного і практичного мовознавства. Тому навіть з аргументами українофобів інколи важко сперечатися, бо вони мають частину раціонального. Нам потрібно щось робити з нашою владою, бо якщо некомпетентність, звичайна дурість і корупція у владних колах триватиме ще кілька років, то взагалі важко буде відокремити критика-українофоба від критика-українофіла. А наслідком цього стане рост популярності "радників" по українських справах, які насправді до України ніяким боком не стосуються.
Юрій Самсон   | 5.03.2009 14:08
Ekain:
Цілком з Вами огоджуюсь. Намагатимусь ігнорувати ввічливо.:)
До речі, Ви вже бачили тестовий варіант сторінки громади "Є!", що її запустив Іван?http://yesukraine.freeoda.com/
Думаю треба якнайшвидше всім учасникам громади там аторизуватись і вивішувати свої статті.
Юрій Самсон   | 5.03.2009 14:10
Ekain:
цілком погоджуюсь, щодо мовної політики ЦІЄЇ влади.А хіба будь-яка інша її політика була вдалою? Та це ж не аргумент, аби погоджуватись з тезою українофобів типу: "Гасударства Україна нє састаялась" Чи не так?
Ekain   | 5.03.2009 14:17
Юрію,
читайте приват.
  | 5.03.2009 14:37
Юний гомік, Самсоне, зі всього видно, що це у Вас "пунктик" у голові що до віку чоловіків, що молоденьких полюбляєте? Адже нормальних, здорових психічно людей цікавить пеерш за все цікавить думка, спосіб мислення людини. Стосовно мого ласкавого запиту, наведеного у статті, то прошу уважно перечитати свою запізнілу "відповідь". Це ж треба було так довго думати, аби таку галематью, що купи не тримається написати? Так яке відношення має світлина подружжя Українського Президента до статті про гоміків?Вас, відомого борця за "права" сексменшин і скасування Комітету з боротьби з порнографією і одночасно, ревного "рідновіра"за нормальних обставин варто би просто помістити в клініку.
Ekain   | 5.03.2009 14:42
А хіба будь-яка інша її політика була вдалою? Та це ж не аргумент, аби погоджуватись з тезою українофобів типу: "Гасударства Україна нє састаялась" Чи не так?
вірно, але через самодискредитацію владою самої себе відкривається можливість використання типового прийому пропагади: правда у дрібницях, маніпуляція у головному. Вони вже таке використовують. Згадайте статті Маркося або подивіться її нову телепрограму у Вишгороді.
Хорунжий   | 5.03.2009 14:51
Якраз гуманітарна політика сучасної влади (звичайно, мається на увазі Президент) ЗНАЧНО відрізняється від політики влади попередньої. І відрізняється у кращій бік. Було зроблено кілька важливих кроків до популяризації державної мови (найголовніші, нмд, примусове дублювання фільмів у кінотеатрах та заборона трансяції кацапського тб). Недоопрацьованим вважаю хіба що абсолютне звільнення від податків україномовного книговидавництва. Але це вже вотчина уряду. А вони всі у нас були, і як показує практика, є, УКРАЇНОФОБСЬКИМИ. І у цьому головна провина Президетна. Загалом же у гуманітарній сфері прогрес ДОВОЛІ СЕРЙОЗНИЙ.
Хорунжий   | 5.03.2009 14:54
І якраз оці радикальні кроки Президента викликали такий негатив до нього з боку українофобів, ліберастів та конформістів. Але ці кроки надзвичайно важливі для подальшого розвитку укарїнської мови. На жаль, багато патріотів зараз не розуміють який КОЛОСАЛЬНИЙ це стрибок у порівнянні з минулими роками. І скільки бонусів через цей крок втратив Президент.
Юрій Самсон   | 5.03.2009 15:20
Хорунжий:
Дозволю собі припущення, що президент втратив не через кроки, а через відсутність рішучих кроків (і не тільки тих "десяти кроків назустріч людям") в напрямку деколонізації України.
ЖОДНА українська ініціатива так і не була доведена до логічного кінця – чи то ОУН-УПА, чи кримінальне покарання за заперечення Голодомору. На жаль...
Про решту аспектів його діяльності говорити не доводиться – бо немає ніяких аспектів його діяльності... На жаль.
Юрій Самсон   | 5.03.2009 15:23
Хорунжий:
Щодо "примусового дублювання". То Ющенко тут нідочого – це заслуга оновленого Вовкуном мінкульту та завжди досить української Нацради. А Ющенко, якщо пам"ятаєте, в момент агресивних випадівгрупки "кінопрокатчиків" (типу – "кінострайк"). ОСОБИСТО викликав чиновників-ініціаторів ВИКОНАННЯ ІСНУЮЧОГО ЗАКОНУ (до чого тут "примус"), аби переконати, що обов"язкове дублювання "НЕНАЧАСІ"
  | 5.03.2009 15:33
Я не поділяю Вашу занадто різку (максималістську) "атаку" на людину, яка має свою цілком доречну думку. Наскільки я зрозумів, пан Левенштайн (нехай не образиться шановний пан, якщо я помилився у написанні прізвища) не нападав на розмовну народну мову, а йшлося про засмічення галицизмами та іноземними чи іншими суржиковими "бур'янами" нашої усталеної літературної мови – мови Котляревського, Шевченка, Коцюбинського, Українки, Гончара, Чорногуза... Ви почитайте хоча б Вячеслава Медвідя – це апогей містечкової мови в літературі, і за це дали...Шевченківську премію...

За публікацію все ж ставлю +
Хорунжий   | 5.03.2009 15:34
Юрій Самсон:
Чому, як Ви кажете, "досить українська нацрада" не робила цього раніше?
Стосовно заперечення Голодомору. Ви вже хочете як мед, дак і ложкою. Українофоби, ліберасти... і так скаженіють від рішучих кроків Президента щодо визнання Голодомору, а Ви хочете взагалі довести ідею до маразму? Та не за чотири роки це робиться. Чи, кроків по вшануванню загиблих під час Голодомору, Ви теж не бачите? А Ви знаєте, що секретаріат Президента спустив наказ усій виконавчій вертикалі аж до районних адміністрацій у цьому році робити кроки по вшануванню Степана Бандери із щомісячним контролем. Хіба це не проукраїнські дії?
Улас Золотоноша   | 5.03.2009 15:34
Перепрошую, вище мій коментар
Хорунжий   | 5.03.2009 15:39
Я це все кажу до того, що гуманітарна політики нашого Президента, на відміну від екномічної (хоча економікою має займатися уряд, повторюсь), заслуговує доволі високої оцінки. Більш українського президента, принаймні наступні років 50, і не чекайте. А якщо, не дай Боже, тюлька стане до влади. То й України може не бути – на газ поміняє. Яка там мова, якщо тут таке бабло заробити можна.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua