Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
етика   моральні принципи   елементарна вихованість   совковість   цинізм   маргінали

Про етику в інтернеті


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
6

Неодноразово писалося про елементарне недотримання етичних норм на НП, а віз і нині там...

Я вже торкався цієї вельми важливої теми, одначе, на превеликий жаль. майже ніхто її не підтримав – ані шановне керівництво "Української правди", ані редакція "Народної правди".

Не буде зайвим нагадати, що е́тика (лат. ethica, від грец. ήυος – звичай) – це наука, що вивчає мораль, а також водночас – це практичні норми поведінки та певна сукупність моральних правил, що зазвичай існують і мають завжди існувати в повсякденному житті людини впродовж усього існування людства на Землі.

На сайті задекларовано певну поведінку авторів і тих, хто цікавиться публікаціями, що зводяться до одного знаменника – Правил, серед яких присутній найважливіший розділ – "Етичні норми". Ось його пункти, яких нам бажано дотримуватися:

У публікаціях і коментарях прохання уникати образ, наклепів щодо користувачів сайту і третіх осіб. Такі статті і висловлювання, особливо позбавлені змісту, будуть видалятися модератором.

Не допускаються пропаганда насильства, заклики до агресії, розпалювання воєнних дій та інших дій, заборонених Законодавством України.

Не допускаються дискримінація і образи за національною, расовою та релігійною ознаками.

Не допускається публікація матеріалів порнографічного характеру.

Не допускається використання сторінок сайту для розміщення компроматів і в якості інструменту інформаційної війни конкуруючих організацій і людей.

Чіткі й цілком зрозумілі пункти! Одначе на "Народній правді" тривалий час тусується певна й стала групка людей (їх ще вельми влучно називають челобаками), яка абсолютно не дотримується жодного пункту того чи того розділу Правил. Але що найдивніше, так це те, що модератор не тілько не видаляє їхні явно брутальні коментарі, скільки б не апелювали до нього численні автори, а складається враження, що він тут зовсім відсутній. Хоч на сторінці сайту, де ми самостійно розміщуємо свої дописи, наче різцем вирізьблено: "Повідомлення модератору"...

Шановні друзі, так у нас є модератор, який має виконувати свою вельми невдячну. але вкрай корисну роботу, задекларовану в ваших "Правилах"?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua