Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   ЗМІ   ТБ   Новий канал   козлячий гумор

Що в звичайному житті хамство і безсовісна зневага-те на "Новому" свобода слова

Гетьман | 9.02.2009 20:07

11
Рейтинг
11


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
4

Не про передачу типу "Свобода" на інших каналах говоритиметься далі. Виховання зневаги до націоналізму, націоналістів, бандерівців, Визвольного Руху і Героїв, не здаючи позиції в політиканстві, посилюється в розважальній галузі. "Файна Юкрайна" сволотно насміхаючись з українського тримає нову хвилю антиукраїнського скотства.

Що в звичайному житті хамство і безсовісна зневага-те на ''Новому'' свобода слова
Що в звичайному житті хамство і безсовісна зневага-те на "Новому" свобода слова

Не про передачу типу "Свобода" на інших каналах говоритиметься далі. Виховання зневаги до націоналізму, націоналістів, бандерівців, Визвольного Руху і Героїв, не здаючи позиції в політиканстві, посилюється в розважальній галузі. "Файна Юкрайна" сволотно насміхаючись з українського тримає нову хвилю антиукраїнського скотства.

Політична і розважальні аудиторії ЗМІ пересікаються в частині поверхового ставлення до політики. Насмішки дозволяють відчувати таким себе знайомими з політичним життям краще за інших. Наче вони все в політиці освоїли і розбираються настільки, що можуть з усього там присутнього насміхатись. Незацікавлену напряму політикою аудиторію заманюють, вкраплюючи літрами розважальні образи на ТВ, які відповідають певним політичним уявленням. На екрані-гумористичний погляд на життя країни "не забуває" про насміхальні штампи вигідні одному з політичних курсів.

"Файна Юкрайна" на "Новому каналі" всіма силами козлячого гумору намагається показати Нефайну Окраїну і висміяти все українське. Щоб це не було, якщо українське-значить треба виставити не просто дотепним, а дотепним як лайно в космосі. Смішній своєю продажністю підросійськості важко знаходити щось непов'язане з нею українське, яке можна принизити їх козлячим гумором. Не утруднюючи себе пошуками, для належного ефекту відрази до висміяного українського йдуть по допомогу до жидівської фантазії.

Появляються сюжети "Файної Юкрайни" з придуманими прив'язками чого небудь важливого для українців до різних ганебних речей. Чим пошліше, тим більше уваги привертає, відрізняючись від звичних норм культури та моралі. Принцип, який вірно бережуть козлячі гумористи з "Файної Юкрайни". Ніякий це не нормальний гумор, що основується на підмічених в житті несуразицях і дотепних проявах певних життєвих моментів. Звичайне придумування історій, метою яких є обмазати гавном українців під хохот лайномазів.

Виставляння українців придурками і обмеженими тупаками, як цим займаються інші гумористично-розважальні програми виявляється недостатнім для "Нового каналу". Доповнити картину ярликами модних образ в адрес українського для дозбирання аудиторії, потребуючої речей попошліше і потупіше, стало стратегією каналу в сфері гумору. Глумління над українським у Нефайній Окраїні відбувається явно в межах існуючої позакадрової антиукраїнської пропаганди.

До відсталості, неосвіченості і дурнуватості українців у Нефайній Окраїні додались "гей-націоналісти". Не загалом якісь собі націоналісти, а українські отримали жидівську придумку в такому вигляді. "В час загроз Україні на стражі її кордонів готові захистити стоять гей-націоналісти, що зупинять ворогів нагнувшись і ставши задом"-початок сюжету. Такі слова на вулиці переломаних костей і зцідженої крові коштували б "файно-юкрайнівцям". Так мабуть і станеться колись.

Ще гірше сам сюжет. В якому зображуються "гей-націоналісти" у виді українських повстанців з голубим нахилом. Хто писав сценарій добре знає над чим козлячаться срані гумористи-основними персонажам дали клички "Мирон" та "Олекса". Локалізацію "гей-націоналістів" провели вставлянням в діалоги поширених західноукраїнських слів "музики", "побратиме". Остаточне ототожнення принизливих персонажів з вояками УПА підтвердили реченнями: "будем празнувати 40 років нашої, визвольної боротьби від гей-москалів і революції. Треба провести парад в Трускавці".

На інтернет-форумах давно намагаються разом з "свідамітами", "дерьмовою", "кошарники" протягти поширення "гомосеки", де останнє означає те саме, що "гей-націоналісти" у "Файній Юкрайні" на "Новому каналі". Одні вуха антиукраїнських пропагандистів сторчать за такими стараннями. Форуми спротивились, відділившись від зборищ ненависників українського. Телебачення має більший запас спадіння аудиторії і тугіше реагує на народну активність в таких питаннях. Бо немає повноцінного українського телебачення, яке б стало альтернативою існуючому.

Важко уявити, що замісь націоналістів таким самим чином, зображаючи збоченців, хтось глумився над червоноармійцями. Осуд отримали б навіть за кгбістів та фашистів, бо це те саме, що голубими зображати сатану і його слуг. Серйозність загрози і фашизму і комунізму не може бути злегковажена подібним принизливим глумлінням. Посмійся з вовка, що з'їв твою дитину і твого батька. Авторам Нефайної Окраїни всерівно, а скоріше й потрібно викликати провокацією реакцію у відповідь направлену на червоноармійців, а не на них самих.

Мусульманська община в Данії добилась звільнення карикатуристів на їх пророка Мухамеда і Аллаха. Вони там приїжджі і не є корінним етнос чи носителями його традицій, але відстояли повагу до важливих для них речей на рівні з іншими. Українці в своїй державі не мають змоги нічого добитись через захоплення влади інтернаціональними групами паразитів і бардаку в країні. Захистити свої права можна лиш "кулаком і зникненням з поля зору органів". Тільки от чи всі ті права справедливі і чи це державницький підхід.

Принизливий глум над ветеранами УПА і над націоналістами, західними українцями є спробою ототожнити національну ідею і Визвольний Рух з абсолютним злом. Де козляче насміхання нафантазованих речей не викликає різкого громадського осуду. Моральне уродство файно-юкрайнівців невидне було б в тіні абсолютного зла чи сприймалось би за глупість. В Україні ситуацію з націоналізмом-абсолютним злом творять штучно.

Якщо не зупинити козлячих гумористів, в майбутньому нас чекає "Аншлаг" всіх принизливих насмішок над українським. Разом з сюжетами про націоналістів з Файної Юкрайни" зберуться: 95-квартал з "тормознутими і зашуганими західними українцями на Майдані", Олесь Бузина з "вурдалоком Шевченко", КВН з "свинохохлами, які крадуть газ для смаженя свині", Задорнов з "українською армією, що мочиться вся одночасно вздовж кілометрів дороги", і т. п.

Небезпека показаних москалем-власником, жидом-сценаристом, хохлом-артистом принизливих глузувань з українського в розважальних програмах знаходиться у впливі на незнаючу і по віку недорісшу до політики аудиторію. Ними вчать глузувати з українського, випрацьовуючи звичку. Навіть коли прийде усвідомлення з чого сміялись, як наприклад "Самостійна Дірка", зламаного москалям Остапа Вишні, відчуття доторку до чогось непристойного перебороти буде дуже важко. Втрачені покоління і одиниці українців є наслідком козлячих насмішок з дорогих українцю речей.

Нічого крім осуду приниження українського завдяки будь-чому не може викликати в українців. Посміятись можна з недорозвинутих, які в Україні вирішили принижувати українців. Покарання прийде в якомусь виді обов'язково. Образа батьків і дідів "Новим каналом" і "Файною Юкрайною" запам'яталась. При можливості розплати не минути. Занесення каналу до числа антиукраїнських сприяє його долі подібно до Інтерівської. Кнопка переключення на інше ТВ миттєво мочить прибутки від реклами, компенсуючи доплату за антиукраїнську пропаганду.

Українське питання для НП

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua