Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
17
Рейтинг
17


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
1

Коментарі
Улас Золотоноша   | 18.12.2008 14:56
Звичайно, до більшої цивілізованості. Не втрачаймо оптимізму, адже ми нащадки Київської Руси-України і Козацької держави!...:)
Никита   | 18.12.2008 15:16
Улас Золотоноша:
Вітаю першого коментатора! Дякую за увагу до статті. Для мене теж це питання є суто риторичним – але, як свідчить навіть обговорення під відповідним лінком, це зовсім не очевидне для багатьох, а навпаки, дискусійне питання. А якщо згадати, що десь близько половини українців сумують за "сильною рукою"...
Улас Золотоноша   | 18.12.2008 15:24
Трохи більше третини, а втім, вірити нашій совковій і наскрізь продажній соціології, краще пуд солі з'їсти...:)
boroda   | 18.12.2008 15:33
Никита:
"+"!
Адназначна!:-)))
  | 18.12.2008 15:36
Шкода, що я не встиг на обговорення під лінком.
Тому відразу даю заперечення лукаво-наївному твердженню Valeriy-я,
що серед перших по демократії нема націоналістичних.
Це ілюзія. Бо спочатку треба було побачити і зрозуміти, що серед перших 20, наприклад, нема ні одної країни з хоч трохи помітним абасизмом
Хто не хнає, що таке абасизм, може подивитись, у мене була серія статей на цю тему.
А що таке відсутність абасизму, що його ліквідує?
Ліквідує його якраз націоналізм.
Всі наші такі "шоколадні" країни пройшли його активну стадію.
Тепер він у них просто у стадії заспокоєння від досягнутого.
Тому непомітний.
Стрілець   | 18.12.2008 15:38
Комент від 15.36 – мій.
А за статтю +
Victoria   | 18.12.2008 15:44
+
Никита   | 18.12.2008 16:27
Стрілець:
НМД зараз вже є загальновизнаним, що будь-яка постколоніальна країна, що прагне свободи і демократії, не може пройти цей шлях, не сприраючись на націоналізм. Причому тут важливо поєднання націоналізму якомога більшої кількості громадян, як усвідомлення своєї національної ідентичності, з націоналізмом пасіонарієв, здатних діяти швидко і адекватно ситуації.
Герміт   | 18.12.2008 17:33
НМД, рейтинг України дещо завищений. Але за статтю "+"
Стрілець   | 18.12.2008 17:41
Герміт:
НМД, рейтинг України дещо завищений. Але за статтю "+"
Завищеними можуть бути і сподівання на ефекти від демократії.
Никита   | 18.12.2008 17:48
Герміт:
Загальний індекс 6,94
Виборчий процес і багатопартійність 9,58
Ефективність влади 5,36
Участь громадян у політичному процесі 5,56
Політична культура 6,25
Права громадян 7,94

Який, на Вашу думку, показник дійсно завищений?
Така постановка питання абсолютно правомірна, адже дослідники також деякі дані отримували шляхом опитування населення.
Було б дуже цікаво почути думки коментувальників з цього питання!
Никита   | 18.12.2008 17:53
Стрілець:
Герміт:
НМД, рейтинг України дещо завищений. Але за статтю "+"
Завищеними можуть бути і сподівання на ефекти від демократії.
Вони так точно завищені!
Але – з іншого боку – якщо подивитися ще раз на першу десятку і навіть на перші 30 країн... то не дуже то й завищені, – якщо стати на точку зору, що люди в цих країнах мають відповідний рівень життя саме завдяки демократичному державному устрою своїх країн.
Никита   | 18.12.2008 18:34
Victoria:
Дякую за лінк, який сміливо можна вважати антитезою до теми статті. З твого дозволу наведу його тут:

Двадцать крупнейших тиранов планеты
  | 18.12.2008 21:22
НАШ дом – УКРАИНА,она у нас – ЕДИНА!!!

ДО тех пор у нас не будет Патриотов,пока есть Неприкасаемость и Льготы!!!

БАБУШКА!-Гляди, все гоВОРят шо демократия какаЯ-то не совершенная,чевой-
то не хватает?!!-И шо у тебя есть мысля?-Дык гляди,в каждой стране установл
ен свой прожиточный минимум!-Ну и шо?-А почему бы такую же планку не установить для багатых и всё шо сверху идёт на бесплатную медицину,образование и т.д.?!!!-В этом шо-то есть,А то дожились шо даже
миллионеры в Раде имеют Льготы за наш счёт!-НИКИТА,шо скажешь?!!

Привет из Беловежской пущи-вам шлёт Лука Избушкинъ)))
Никита   | 18.12.2008 21:55
Лука Избушкинъ
Всі ці питання в правовій державі вирішуються за допомогою відповідних законів і оподаткування. Я глибоко переконаний, що Україні не варто шукати якихось "своїх особливих шляхів" (=експериментів), бо поекспериментували вже над українським народом достатньо. А слід використати успішний досвід успішних країн. Я ніколи не чув, щоб десь була встановлена якась "верхня межа для багатих".