Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
"Страноведеніє. Росія. Подорож по Русі і Росії в часі. просторі і мові"   Віктор Степанович Чорномирдін

Думки вголос...

Олена Олійник | 21.11.2008 07:12

17
Рейтинг
17


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
2

З приводу великого вкладу в просвітництво великого гуманітарного діяча великої (щонайменше – за розміром) держави

Думки вголос...
Тобто – з приводу оцієї надзвичайної ситуації на гуманітарному фронті, що більш розгорнуте посилання на неї вже давала окремо.

Перше цікаве запитання, що заскочило мене: дипломатична недоторканість, так само, як і депутатська, надає право відкрито і безкарно провадити антидержавну діяльність лише в Україні, чи будь-де? Друге: чи до снаги мені пригадати якийсь прецедент з історії, позаяк мене так несподівано і безжально було в неї вкинуто? – і згадала: подібну "просвітницьку діяльність" провадили представники держав у своїх же держав колоніях. Це вважалося чимось на кшталт місіонерства.

Але першою нібито думкою насправді часто-густо трапляється емоція. Тому, трохи подумавши, мусила зізнатися, що згодна із Красномовним: історія в нас таки спільна. Обидва замішані в її крадіжці.

"Чи то він вкрав, чи то в нього вкрали – але в крадіжці замішаний!" – нібито жарт, нібито про нас. Визначити відсоток вмісту в ньому жарту мені важко, натомість пропоную всім бажаючим з прихильників точних наук.

А ми із Демосфеном Другим, тобто Віктором Степановичем Чорномирдіним, як вже було наголошено, гуманітарії.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua