Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
2

Коментарі
sane   | 2.09.2008 18:32
+
Согласен с каждым словом, за исключением неуклюжей попытки "объективности":

Від кого нам вимагати дотримання закону? Суржикований Ющенко, зросійщені Тимошенко та Янукович на жаль не зможуть цього зробити.

Что это, всем сестрам по серьгам? Опять "все одинаковы"?
А кто у нас всюду рекламирует себя ЕДИНСТВЕННЫМ защитником украинства? Это что, задача правительства или, что еще смешнее, Януковича с его программой русского госязыка?
Укрощение грачей, левченок и прочих подонков исключительно в компетенции СБУ, которая, в свою очередь, только под Ющенко, вернее, под Балогой.
Но гораздо удобней и безопаснее заботиться об УПА, чем давить наглых врагов.
  | 2.09.2008 18:53
Питання, чому така "правдолюбна" та "демократична" Росія, не вводить у себе статус другої (третьої, четвертої і т.д.) державної мови: українську, калмикську, чукоцьку... але ж по-сути вона створена із тих народів та кочових племін, які підкорило "Князівство Московське". І до Петра 1 вони навіть не знали, що вони "русские", він сам ввів указ про заборону "русского языка" (яким вони тоді називали українську мову). І коли він "прорубав вікно у Європу" його запитали: "Хто ти такий? Ми тебе не знаємо. Русь (Україну), Польшу, Турцію знаємо, а ти що з себе уявляєш?". Ось тоді і почалась переписуватися історія.
sane   | 2.09.2008 18:56
ANONIM:
..."Князівство Московське". І до Петра 1 вони навіть не знали, що вони "русские", він сам ввів указ про заборону "русского языка" (яким вони тоді називали українську мову). І коли він "прорубав вікно у Європу" його запитали: "Хто ти такий? Ми тебе не знаємо. Русь (Україну), Польшу, Турцію знаємо, а ти що з себе уявляєш?". Ось тоді і почалась переписуватися історія.
+
Олег Гриць   | 2.09.2008 19:07
Дуже гарна стаття. Політики більше говорять про "утиски" російської і не помічають того, що русифікація, хоч і уповільнена, продовжується.
  | 2.09.2008 19:20
Від кого нам вимагати дотримання закону? Суржикований Ющенко, зросійщені Тимошенко та Янукович на жаль не зможуть цього зробити.
Все эксперты едины в том, что во втором туре выбор будет между Тимошенко и Януковичем. Вот один из них и продолжит украинизацию, хи-хи.
  | 2.09.2008 21:15
Згоден з автором по багатьох моментах.Але якщо украінська-то мова,але не суржик.Особливо "досяг успіхів" в цьому телеканал СТБ.Пропагування суржика в ЗМІ вважаю абсолютно неприпустимим.Є чітко визначені правила наголосу та правопису,і редактори чи коректори повинні іх виконувати.Мабуть,керівники СТБ вважають,що викривлена украінська додасть глядацьких симпатій ім.Навряд чи.
ЗЕРО   | 2.09.2008 21:43
Так,автор правий,але ми-українці теж можемо дещо зробити,наприклад,вимагати надання послуг українською мовою і в разі не отримання цих послуг українською мовою звертатись до Спілки захисту прав споживачів,а в разі невиконання і цієї вимоги, йти двома шляхами:1. вимагати виконання своїх вимог в вищих інстанціях;2.подання до суду.
Олекса Косар   | 2.09.2008 22:24
+
Стаття актуальна і правильна.
Та що ж, сумно, але факт: суржмкомовний Президент присвоїв звання народного артиста суржикомовній Вєркє Сєрдючкє. Тепер зрозуміло за що: за розвиток в Україні суржику.
  | 4.09.2008 20:00
Из России.
Чем больше смотрю украинские сайты – тем больше радуюсь тому, что Ельцин отделил нас, русских, от этого муравейника под громким именем "Украина". Опомнитесь!!! Нам, 140 миллионам, НЕТ НИКАКОГО ДЕЛА ДО ВАС!!! Варитесь в своём болоте, лежите жопу американцам, полякам (кстати, придумавшим для ВАС, а не для нас, красивое призвище "быдло"), топите буржуйки своим незалежным углём, – всё ВАШЕ дело. Но не трогайте Россию, и наших руководителей. С ними мы уж как нибудь без помощи великой Украины разберёмся. Это НАШЕ. А по поводу языка, посмотрите национальные республиканские каналы (к примеру – ТНВ). Хотя... может вам ещё что такое спутниковое телевидение объяснять надо?
  | 7.09.2008 19:59
ANONIM:
лежите жопу
Лежите в своем болоте, и квакайте дальше...
Для справки: Масхва – в переводе с московского (угро-финского) – медвежье болото...
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua