Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
преса   Новинар   журнал   ринок   таблоїд   україномовний

Чи готові ми до україномовного ринку популярної преси?

Станіслав | 1.08.2008 02:23

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
1

Преса є – ринку немає. Немає свого стилю, який легко впізнається, а найголовніше на цьому етапі – немає зірок. Своїм пост-тоталітарним цинізмом ми їх вбиваємо просто на злеті. Українці – давайте творити зірки. Давайте любити українське і робити це практично!

Закривається журнал Новинар... При тому, що можна знайти десяток об'єктивних причин бізнес невдачі (єдиного) україномовного таблоїда популярного формату, як маректингові проколи наприклад... Все одно, його вбила відсутність україномовного ринку преси. Преса є – ринку немає. Немає свого стилю, який легко впізнається, а найголовніше на цьому етапі – немає зірок. Своїм пост-тоталітарним цинізмом ми їх вбиваємо просто на злеті. Українці – давайте творити зірки. Давайте любити українське і робити це практично! Давайте любити українську владу і українську опозицію. Критикувати, але любити. Відчуваєте де різниця? Не топтати ногами, не обвішувати ярликами, а любити. Шукати їх на обкладинках, шукати їх на радіо і ТБ. Ну нехай не політиків, то принаймні творчих людей, креативних. В своїх блогах, за столом кого ви обговорюєте? Чи українських зірок? Скоріше топчуться ногами по них українці, "а той, наш, ви бачили?!... Тю..." От і не питали Новинар в кіосках, от і закривається він. Фан клуб дописувачів і любителів цього (єдиного повноформатного україномовного) журналу налічував близько 20-50 чоловік. Це критично мало. Редакція каже, що вийде з новим україномовним проектом. Чи готові ми до нового проекту? Реально от Ви готові?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua